Co způsobilo tak radikální změnu Dády Patrasové: může za to trapas v televizi, nebo žárlivost?

Herečka se po kontroverzním vysílání v televizi sbalila a odjela pryč. Po návratu zavolala kadeřníkovi a po provedené proměně s ním nafotila fotografie s laškujícím popiskem.

Dáda Patrasová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Známá 66letá herečka Dagmar Patrasová před nějakou dobou čelila poměrně drsné kritice po ranní televizní show Snídaně. Během celého vysílání působila velmi zmateně, pletla se jí slova a občas z úst vypustila ne příliš smysluplnou věc. Nejprve se všichni domnívali, že za hereččino podivné chování mohlo požití alkoholu před natáčením, uživatelé na internetu ale měli jiné teorie.

Drama mezi řádky s manželem

Nikomu neušel fakt, že manžel paní Patrasové, 79letý Felix Slováček, navštívil premiéru muzikálu The Bodyguard v pražském Hudebním divadle Karlín bez doprovodu své manželky. Ačkoliv bývalo vždy zvykem ukazovat se bok po boku, tentokrát byl pan Slováček obklopen místo své ženy několika jinými dámami, včetně Kateřiny Brožové a neznámé tajemné brunetky. Novináři se snažili přijít na to, co mohlo tento nevyřčený konflikt zapříčinit, ale ani od jednoho z manželů se jim nedostalo odpovědi.

Dáda podstoupila náhlou proměnu

Dagmar se po natočení problematického dílu Snídaně sbalila a vyrazila na hory do Itálie. Kromě občasných fotografií a videí na jejích sociálních sítích o ní nebylo dlouho nic slyšet. Teprve po návratu kontaktovala Patrasová svého kadeřníka Jiřího Hrabala a s jeho pomocí si nechala udělat nový účes a zářivý make-up. Po celkové změně vizáže spolu vyfotili několik fotografií na Instagram a pan Hrabal dokonce přidal velmi vyzývavý popisek: „Stále je to velká kočka, hlavně v reálu.“

Vypadá, že si užívá života

Po přidání fotografií na sociální sítě se fanoušci dohadovali, co z těchto dvou nedávných incidentů zapříčinilo její vizuální změnu. Mohla za to žárlivost na potencionální milenku pana Slováčka, nebo snaha zamazat trapas v televizi? Jedno ale bylo přesto jasné – paní Patrasová nevypadala, že by byla z jednoho či druhého jakkoliv vyvedena z míry. Stále přidává veselé fotografie, na kterých působí skutečně šťastně, a je více než očividné, jak spokojená je se svým novým vzhledem.

Na kterou stranu teorie se přikláníte?

Zdroj: Zivot
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články