Zanedbaná 60letá žena se poprvé nechala zkrášlit. Po úžasné proměně ji nepoznala ani její vlastní dcera

Letošní narozeniny této ženy chtěla její rodina oslavit opravdu speciálně. 60letá paní tak poprvé v životě navštívila stylistu a nestačila se divit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rodina chtěla pro maminku Kim výjimečný dárek k jejím šedesátinám. Všichni dali hlavy dohromady a vzpomněli si, že jejich maminka si vždy přála navštívit stylistu a projít pod jeho taktovkou profesionální proměnou. Rozhodli se jí tedy toto přání splnit, ale nikdo nečekal, že po proměně Kim nepozná ani vlastní dcera.

Vybrala si známého profesionála

Kim už více než pět let sledovala na YouTube známý kanál MakeoverGuy, kde profesionální vizážista Christopher Hopkins dokumentuje proměny nejrůznějších lidí. Je známý tím, že má vždy vše do detailu promyšlené, a výsledky jsou skutečně dechberoucí. Mnoho žen pod jeho rukama omládlo i o deset let, a to samé si přála zažít také Kim.

Nikdo nedoufal, že se to podaří

Jednoho dne se svěřila své dceři, že pokud může mít ke svým 60. narozeninám nějaké přání, přála by si zažít proměnu právě u stylisty Christophera. Tento muž má ale dlouho dopředu přeplněný diář, jelikož je ve svém oboru skutečnou kapacitou. Nebylo proto lehké zamluvit si u něj termín, ale nakonec dětem Kim pomohl také její manžel, takže se vše zadařilo.

Změnil ji k nepoznání

Kim ve videu na YouTube neskrývá, že má z této schůzky obrovskou radost. Nechala Christopherovi zcela volnou ruku, aby udělal, co uzná za vhodné. Největší změny se dočkaly její vlasy. Byly totiž sice dlouhé a zdravé, ale postrádaly objem, a tak se je stylista rozhodl zkrátit a pečlivě navlnit, aby Kim vytvořily mladistvější vzhled.

iZdroj fotografie: iStock

Dalším krokem byl make-up se třpytivými očními stíny a jemnou rtěnkou, která pomohla zdůraznit kontury obličeje a skrýt vrásky. Dcera Kim své matce také vybrala nové zelené šaty, které celý look ještě podtrhly.

Její děti měly slzy v očích

Na závěr se na maminku přijdou podívat její děti a rodina. Nikdo nedokáže uvěřit svým očím, protože proměna se opravdu povedla do sebemenších detailů. Kim vypadá jako nová žena a nemůže ji poznat ani vlastní dcera. Nejdůležitější ale je, jak moc toto sezení Kim zvedlo sebevědomí. Konečně se zase cítí žensky a krásně.

Co říkáte na tuto úžasnou proměnu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články