Porodila ve věku 47 let: To, že je těhotná, se přitom dozvěděla hodinu před porodem

Většina žen o svém těhotenství ví, může se ale stát, že se o něm dozví až hodinu před porodem. Své o tom ví sedmačtyřicetiletá žena, hrdinka dnešního příběhu.

Žena po porodu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sedmačtyřicetiletá žena se ráno probudila a začala pociťovat nepříjemnou bolest v břiše. Ta se začala pomalu stupňovat, ale usoudila, že jde o problémy se žlučníkem. Řekla si, že než navštíví lékaře, počká, zda bolest neustane. Ta ale nadále pokračovala, protože nešlo o problémy se žlučníkem, ale o probíhající porod. To ovšem žena nevěděla, a to do doby, než ji manžel odvezl do nemocnice, kde jí tuto velmi překvapivou zprávu sdělili lékaři. 

Nevěděla o tom

Pro bezdětný pár to byl neuvěřitelný šok a překvapení, když se dočkali náhlého přírůstku do rodiny. Po desítkách společných let a spokojeného života bez dětí se už pomalu smiřovali s tím, že dítě mít nikdy nebudou. Osud ale rozhodl jinak a sedmačtyřicetiletá žena přivedla na svět malou holčičku. Byl to pro ně obrovský šok, ze kterého se ale postupně vzpamatovali. Dnes vnímají tuto zkušenost jako nesmírné požehnání. Chvíli jim však dělalo problém si na rodičovský život zvyknout.

Velká změna 

Jejich klidné roky se změnily v rodičovské povinnosti. Zajímavé však je, že si Judy Brownová za celou dobu nevšimla, že by byla těhotná. Respektive si tuto myšlenku vůbec nepřipouštěla. Ani v moment, kdy začala přibírat na váze. Nejdříve si myslela, že jde o nástup menopauzy, později však začala pociťovat, že je její břicho tvrdé, a tak si myslela, že jde o problémy se žlučníkem. K doktorovi si ale nedošla, protože se velmi bála diagnózy. K lékaři se dostala až hodinu před porodem.

Změnilo jim to život

Holčička se narodila naprosto zdravá a dostala jméno Carolyn Rose. Vážila 3,6 kg. Tatínek byl ještě dlouho v šoku z tohoto nečekaného přírůstku. Dnes si ale oba rodičovství velmi užívají, přestože se jejich život kompletně změnil. Ačkoli se stali rodiči v poměrně pokročilém věku, oba říkají, že nelitují ani jedinou minutu a jejich dcerka jim dělá jen radost.

Stalo se vám někdy něco podobného?

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články