18letá dívka zjistila, že je těhotná, až pár hodin před porodem. Do té doby na ní nebylo nic znát

Tato slečna prožila celé těhotenství bez toho, aby pocítila jakékoliv příznaky. Že bude maminkou, se tak dozvěděla až krátce před porodem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Těhotenství pozná každá žena na svém těle specifickým způsobem. Kromě vynechání menstruace existuje několik dalších příznaků. Mezi ně se dají zařadit například ranní nevolnosti, zvětšená prsa, neobvyklé chutě či také únava. Jenomže co když nic takového nenastane? To je případ mladé osmnáctileté maminky, která o dceři nevěděla až do porodu.

Ranní kontrakce

Američanka Bri Blanton se stala matkou snad tím nejlehčím způsobem, jakým to vůbec šlo. V den porodu se ráno probudila a pociťovala silné bolesti břicha. V té době samozřejmě netušila, že se jedná o kontrakce. Bri se s bolestmi svěřila své matce, která neváhala a dívku odvezla do zdravotnického zařízení. Tam na obě čekalo překvapení, které jim změnilo život.

Když prováděla lékařka kontrolní gynekologické vyšetření, ultrazvuk prozradil neuvěřitelné. Za další dvě hodiny už byla na světě malá slečna jménem Oakleigh. Bri svůj příběh sdílela s okolím a také s médii. Všichni včetně mladé matky samotné si nedokáží vysvětlit, jak je možné, aby tak dlouho netušila, že v jejím těle vyrůstá další člověk. Musela přece něco cítit.

Ojedinělý případ

Podle jejích slov však necítila vůbec nic. Nepociťovala žádné typické příznaky těhotenství. Menstruaci měla vždy velmi nepravidelnou. Žádné neobvyklé chutě se u ní nedostavily, stejně jako neměla nijak zvětšené břicho. Jde o opravdu ojedinělý případ. Přesto, že byla několikrát svou matkou varována před nechtěným těhotenstvím, je teď za svou dceru velmi vděčná.

Zveřejnil(a) BriAnna Blanton dne Úterý 20. prosince 2022

Její matka se stala babičkou v pouhých šestatřiceti letech. Sama Bri o svém příběhu řekla: „Když mi bylo řečeno, že jsem těhotná a porodím, byla jsem v šoku. Pořád jsem matce opakovala, že to není možné. Dceru mi dali po narození hned do náruče, byl to krásný pocit. Po porodu mi přesto trvalo dobré čtyři hodiny, než jsem se uklidnila. Čeká mě toho ještě hodně.“

V kolika letech jste měli první dítě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články