Chtěli vyfotit obyčejnou fotku, místo toho zachytili něco nečekaného. Fotografie se okamžitě stala hitem internetu

Mnoho rodin bere i domácí zvířata jako členy rodiny. Tato rodina vzala na těhotenské focení svého koně, který se však zatvářil tak, že vznikly dokonalé a zároveň vtipné fotografie.

kůň i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

V dnešní době má téměř každý člověk telefon neustále u sebe, a jakmile se naskytne příležitost nebo zajímavá situace, ihned si tento člověk danou věc nebo moment vyfotí. Fotografie jsou skvělé na vzpomínky a také na zachycení chvil, při kterých jste se cítili šťastně. Tato rodina se rozhodla, že by ráda měla nějaké vzpomínky na těhotenství, a uspořádala těhotenské focení. Na fotografie vzali i své koně, jelikož je považují za členy rodiny. To však ještě netušili, že jejich snímky se stanou virální na internetu.

Lidé často dělají těhotenské focení

I když těhotenství trvá u ženy několik měsíců, celá rodina si vždy ráda vytvoří vzpomínky na toto období. V mnoha případech se jedná o těhotenské focení, u něhož nesmí chybět tatínek s maminkou, kteří si občas přizvou i ostatní členy rodiny. Tím jsou myšlena i zvířata, která nastávající rodiče považují také za součást rodiny a chtějí je mít na fotografii také. Tato rodina si přizvala koně a poté nemohla uvěřit vlastním očím.

Těhotenské focení většinou probíhá v ateliéru, ale někteří lidé jsou více kreativní a najdou si profesionálního fotografa, který dokáže vytvořit krásné fotografie i venku v přírodě nebo na místě, které mají nastávající rodiče rádi a jež často navštěvují. Díky dnešním technologiím navíc může profesionál fotografii upravit i tak, že člověk vypadá mnohem lépe a jeho okolí také. Tato rodina však při rodinném focení žádné úpravy nepotřebovala, protože hlavní pozornost na sebe strhl kůň.

Rodina se rozhodla pro focení

Když se tato rodina rozhodla, že si udělají několik fotografií, jelikož žena byla těhotná, připadalo jim to jako velice dobrý nápad. Měli v plánu, že fotografie vzniknou na počest jejich ještě nenarozeného potomka a že to bude skvělá vzpomínka na období těhotenství. Rodina měla jasno, že na fotografii vezmou i své koně, jelikož je berou jako členy rodiny.

Kůň, který se stal středem pozornosti

Nastal den focení. Žena si stoupla společně se svým partnerem pod strom, ale ještě předtím přivedli své koně, kteří na focení nesměli chybět. Zvířata vytvářela skvělé pozadí pro fotografii a rodině se zdálo, že takto budou snímky dokonalé. Když se však fotograf chystal stisknout spoušť, dostal se vedle ženy kůň a fotograf si dělal legraci z toho, že když už se takto nacpal dopředu, mohl by se alespoň usmát. V tu chvíli se kůň skutečně začal smát a žena i její muž se rozesmáli také. Díky tomu se mohou pochlubit fotografiemi, jaké jen tak někdo nemá.

Jak se na vašich fotografiích tváří vaši domácí mazlíčci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články