17letý mladík sklidí bouřlivé ovace od publika a porotců. Tanec, co předvádí, vás zvedne ze židle

Sedmnáctiletý mladík předvedl na pódiu talentové show naprosto dechberoucí taneční vystoupení, za což si vysloužil ovace vestoje.

i Zdroj fotografie: Chris McKenna / Creative commons / CC BY-SA
                   

Díky talentovým soutěžím se divákům naskýtá příležitost vidět mnoho zajímavých vystoupení. O mnohých z nich nikdy neslyšeli a ani netušili, že se něco takového mohou lidé naučit. Mezi účinkujícími se často najdou takové skvosty, jež si zaslouží obdiv a bouřlivý potlesk, ale samozřejmě se objevují i trapná a nevhodná představení, z nichž se mnohým divákům i porotcům dělá zle. Mezi ně se ale rozhodně neřadí vystoupení mladíka, který jím vyrazil dech všem přítomným.

Mladík předvedl obdivuhodné taneční vystoupení

10. řada Britain’s Got Talent byla vysílána v roce 2016. Jelikož právě v Británii tato talentová soutěž vznikla, není divu, že se jedná o nejsledovanější pořad nejen v zemi, ale také po celém světě. Díky internetu mohou jednotlivá vystoupení zhlédnout nejen Britové, ale také lidé ze všech koutů zeměkoule. Tohoto ročníku se účastnilo obrovské množství umělců, mezi nimiž však vynikal talentovaný teenager, který se dostal až do finále.

Tehdy sedmnáctiletý Taylor Goodridge pocházející z Hertfordshire působil na pódiu velmi nervózně a skromně. Mluvil o své těžce pracující matce, která do zaměstnání odchází denně velmi brzy a vrací se pozdě večer, aby tak uživila Taylora i jeho mladšího bratra. Sympatický mladík se dále zmínil, že kdyby soutěž vyhrál, rozhodně by chtěl peníze věnovat své mamince, kterou obdivuje a moc pro něj znamená. Svým vystoupením porotu naprosto ohromil, stejně jako dívenka, jež předvedla tanečnici v hrací skříňce. Video s jejím talentem jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Vysloužil si bouřlivý potlesk a postup do dalšího kola

Mladík předvedl neobyčejné taneční vystoupení na mnoho různých písní. Nechyběly skladby jako „Hound Dog“ od Elvise Presleyho, „Stayin‘ Alive“ od The Bee Gees, „Thriller“ od Michaela Jacksona, „I Dreamed a Dream“ od Susan Boyle, „Hello“ od Adele, „Hotline Bling“ od Drakea a „Watch Me (Whip/Nae Nae)“ od Silentó, což zmiňuje také web TrendingAmerican. Taylor si vysloužil bouřlivý potlesk a kladné hodnocení od všech porotců, kteří jej poslali jednohlasně do dalšího kola.

Video s jeho castingovým vystoupením má na YouTube téměř 2 miliony zhlédnutí. Jeho neuvěřitelný talent a zapálení pro tanec je obdivuhodné. Přestože 10. ročník soutěže nevyhrál, svému umění se věnuje dodnes. Nahrává videa na sociální sítě, čímž si vydělává peníze. Stal se jedním z nejsledovanějších a nejoblíbenějších tanečníků vůbec. A není se čemu divit, protože je opravdu skvělý.

Jak se vám chlapcovo taneční vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články