Každou noc někdo farmáři uklidil celou stodolu. Nastavil skrytou kameru a odhalil tajemného návštěvníka

Britského farmáře by v životě nenapadlo, kdo stojí za podivnými změnami, které se dennodenně odehrávaly v jeho vlastní stodole.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Záhadný uklízeč přiměl farmáře zapochybovat o jeho duševním zdraví. Naštěstí se však vše objasnilo. Dvaasedmdesátiletý Brit Stephen McKiers se začal setkávat s velmi zajímavým jevem ve své vlastní stodole. Po příchodu si začal všímat polohy věcí, které nechal předešlý večer na úplně jiném místě. Ze začátku svým pocitům a myšlenkám odolával.

Počínající paranoia

Obvykle na podlaze své stodoly nechával nejrůznější kousky malých kovových součástek. Když se na místo ráno vrátil, vše bylo uklizeno v plastových organizérech. V těch shodou okolností skladoval také krmení pro ptáky. Stephen si časem začal připadat až paranoidní. Proto nastražil poslední past, pomocí které si chtěl potvrdit, že není sám sobě nepřítelem.

Jeden večer záměrně vyprázdnil všechny krabice a součástky rozmístil po podlaze. Ráno byly všechny uklizené. Samozřejmě bez Stephenova přičinění. Zhruba v tu dobu se také rozhodl se svými zkušenostmi svěřit i svému okolí. Setkal se však s nepochopením, a dokonce i výsměchem. Jeho příbuzní začali žertovat o tajemném duchovi, který ve stodole brigádničí.

Překvapivé odhalení

Stephen přistoupil ke konečnému řešení, které se mu zdálo nejrelevantnější. Do stodoly umístil skrytou kameru s nočním viděním. Záznam objasnil celé dění. Tajemným uklízečem byla myš. Obyčejný hlodavec, který není zrovna přítelem zemědělců. Tato myška strávila dvě a půl hodiny přenášením kovových částeček do zmíněných organizérů.

Šedá myš iZdroj fotografie: Depositphotos

Některé z kusů byly dokonce větší než hlodavec. Myš se však nevzdala. Důchodce byl záznamem a odhalením velmi překvapen. Nikdy se s ničím takovým nesetkal. Myška se do uklízení asi zamilovala, protože se do stodoly vrací den co den. Aby Stephen nepřišel o skvělou podívanou, umístil do stavení speciální krmivo pro hlodavce. Vyjádřil tak také svůj vděk.

Co byste dělali na farmářově místě?

Zdroj: TechInsider
Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla