Dcera se mu svěřila o zvláštním chování její chůvy. Rozhodl se proto nainstalovat skrytou kameru

Chůva si svým chováním získala plnou důvěru rodičů. Po čase však za tatínkem přišla malá dcerka s tím, že se během hlídání dějí nevídané věci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zvát si domů různé pomocníky již není v dnešní době nic neobvyklého. Zaneprázdnění lidé po celém světě využívají jejich služeb, aby si usnadnili především rutinní domácí práce. Mezi takové patří například úklidová služba či chůvy starající se o děti. Pro tento druh ulehčení se rozhodla matka, která hledala pro své děti tu nejlepší pomocnici, jíž by zároveň mohla důvěřovat.

Předstírat a lhát

S manželem zorganizovali něco jako výběrové řízení na tu nejlepší chůvu pro jejich děti. Z pochopitelných důvodů brali celou věci velmi vážně a nechtěli své potomky svěřit jen tak někomu. U všech uchazeček si důkladně prověřili všechny údaje, životopisy a další informace včetně zkušeností. V té době však nevěděli, jak dlouho dokáže člověk předstírat a lhát svému okolí.

Desiree vybrala na doporučení své kolegyně z práce nakonec osmadvacetiletou Christinu. Velkým plusem, které dopomohlo Christině k získání tohoto místa, byl fakt, že v sousedství vedla malou domácí školku. To na oba manžele zapůsobilo. Christina tak působila dojmem ženy, která je stoprocentně nejlepší adeptkou na práci s jejich milovanými dětmi.

Skryté kamery

Desiree neměla zprvu žádný důvod, proč o Christině jakkoliv pochybovat. Vše probíhalo hladce a bez problémů. Kromě hlídání dětí poskytovala rodině chůva další benefity v podobě menšího úklidu, obstarávání nákupů a dalších drobností. Po několika měsících působila Christina důvěryhodněji než kdy předtím. Několikrát denně posílala ženě fotografie s dětmi při aktivitách, které s nimi provozovala.

skryta-kamera-v-obleceni iZdroj fotografie: Depositphotos

Vše se obrátilo o sto osmdesát stupňů, když se jednoho dne malá dcerka odhodlala přijít za tatínkem s opatrným nastíněním situace, která se opakuje den co den. Muž nemohl uvěřit svědectví malé slečny. Do domu nainstaloval skryté kamery. Záznamy bohužel potvrdily všechna slova o bití, týrání a ubližování. Osmadvacetiletá chůva skončila na policii, kde jí soud přiřkl trest odnětí svobody na pět let.

Jak byste reagovali na takovou zprávu vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články