Má Pavla Tomicová lásku konečně na dosah? Do jejího života má brzy zavítat mladý muž

Blízcí Pavly Tomicové prozradili detaily o jejím stavu. Podle věštkyně se však blýská na lepší časy, očekává příchod mladého muže.

Pavla Tomicová v černých šatech i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Každý čtenář bulvárních článků zaznamenal dramatickou změnu v životě oblíbené herečky Pavly Tomicové. Šedesátiletou hvězdu seriálu Ulice opustil její o tři roky mladší manžel Ondřej Malý. Herečka se nejprve k celé kauze nechtěla vyjádřit, nějaké informace o jejím stavu však přinesly osoby z jejího okolí. Média se nejprve zaměřila na ztroskotané manželství.

Šestatřicet kilogramů

To skončilo po neuvěřitelných devatenácti letech a dvou dětech. Těžko říct, jak vzala Tomicová skutečnost, že její bývalý manžel čeká další dítě se svou novou, o dvacet let mladší partnerkou, která je navíc jeho herecká kolegyně. Tomicovou však prozradilo její chování a také velké změny v jejím vzhledu. Nejprve zrušila několik společenských akcí, na nichž měla být hostem.

Následovala zrušená divadelní představení, ale také natáčení seriálu ZOO. Později vyšlo najevo, že se herečka musela svěřit do péče odborníků, respektive psychiatrů. Podle svých slov nemohla nějakou dobu pořádně jíst. Tomu odpovídá drastický vzhled její postavy a to, že shodila celkově šestatřicet kilogramů. Přes to všechno se Tomicová však držela a nedala nic najevo.

První partner homosexuál

Prý svému bývalému manželovi dokonce popřála k miminku. Poté se však její stav pravděpodobně zhoršil, protože musela opět kontaktovat odborníky. Prudké zhoršení vzešlo od setkání s bývalým manželem. Není se čemu divit, nejde o hereččino první manželství. Její první manžel zjistil, že je gay. Tomicovou však podle vědmy Graciely čeká nová láska. Podle ní jí do života přijde mladý muž.

Pavla Tomicová na jevišti s kolegou iZdroj fotografie: Nextfoto

V cestě však stojí hereččiny myšlenky na bývalé partnery a pochopitelný skepticismus nad vlastním životem. Podle Graciely se musí Tomicová očistit. Herečka bude muset překonat své zklamání a negativní pocity. Nepůjde o nic lehkého, avšak poté se bude moci těšit z nové lásky a vztahu. Zatím není známo, kdo by se mohl stát hereččinou novou láskou.

Jak byste Pavlu Tomicovou jako herečku zhodnotili?

Zdroj: Kafe
Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články