Štěně s kotvou kolem krku dokázalo přežít pokus o utopení

Někteří lidé jsou ke zvířatům tak suroví a krutí, že se jejich povaha ani nedá vypovědět slovy. Neexistuje žádná omluva pro týrání zvířat. Naštěstí ale mezi námi žijí i takoví jedinci, kteří jsou pravým opakem těchto netvorů a mohou naši víru v lidstvo obnovit.

i Zdroj fotografie: PxHere.com
                   

Někteří lidé jsou ke zvířatům tak suroví a krutí, že se jejich povaha ani nedá vypovědět slovy. Neexistuje žádná omluva pro týrání zvířat. Naštěstí ale mezi námi žijí i takoví jedinci, kteří jsou pravým opakem těchto netvorů a mohou naši víru v lidstvo obnovit. Když tato žena našla opuštěného, vyděšeného pejska s těžkým závažím omotaným kolem krku, přesně věděla, co se tady stalo.

iNašel poslední síly k přežití

Audra Petraškiene jela zrovna domů, když narazila na nebohé štěně. Sedělo poblíž řeky s provizorní kotvou uvázanou kolem krku, zjevně mu měla pomoci rychleji ke dnu a pes se tak měl utopit v blízké řece. „Tak strašně moc se bál a třásl se,“ řekla Audřina dcera Andra.

Našel poslední síly k přežití

Vystrašený pes se neustále třásl, byl zrazený, ale nějakým způsobem se mu podařilo z řeky vyplavat i s těžkým závažím, které mu mělo pomoci rychleji ke dnu. Měl strach, že mu Audra ublíží stejně jako poslední člověk, se kterým se setkal, ale žena jej brzy ujistila, že teď už je vše v pořádku. Rychle jej odvezla k veterináři na pohotovostní péči. Jeho přežití nebylo nic menšího než zázrak a Audra se svou dcerou byly připravené učinit vše pro to, aby se ujistily, že štěně bude v pořádku.

Na vině byl člověk ze sousedství

Nakonec se s překvapením ukázalo, že za celou situaci je zodpovědný člověk z Audřina sousedství. Jednalo se o čistou pomstu, kdy dotyčný ukradl psa někoho jiného a pokusil se jej utopit. Což je naprosto šílené a neomluvitelné. Není žádný důvod být k nevinným zvířatům krutí, natož se je pokusit zabít takovým zvrhlým způsobem.

iNa vině byl člověk ze sousedství

Úřady se snaží poskládat veškeré dílky skládačky, aby dotyčnou osobu stihla spravedlnost. Nyní je důležité, že pejsek je díky včasné Auřině reakci v pořádku, šťastný a zdravý u svého majitele. Přesto, že jeho příběh je více než krutý, naštěstí má šťastný konec. Snad bude více takových.

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články