Šťastná záchrana fenky, která se zasekla v zábradlí balkónu při útěku před ohňostroji

Naši malí chlupatí přátelé se často ocitávají v nejistých situacích. Především kvůli své zvědavosti nebo během hledání úkrytu před nebezpečím. Někdy lze na nebezpečnou chvíli pohlížet i z té vtipné stránky, ovšem někdy se stanou věci, kde už jde o otázku života a smrti.

                   

Naši malí chlupatí přátelé se často ocitávají v nejistých situacích. Především kvůli své zvědavosti nebo během hledání úkrytu před nebezpečím. Někdy lze na nebezpečnou chvíli pohlížet i z té vtipné stránky, ovšem někdy se stanou věci, kde už jde o otázku života a smrti. Například jako v případě této malé fenky jménem Tina.

iTina se ocitla v nebezpečné situaci

Tina byla doma se svou majitelkou, která si potřebovala na chvíli odběhnout do obchodu. Z minuty na minutu nastaly potíže, aniž by to někoho vůbec napadlo. Poblíž se spustily ohňostroje a jak už to tak u psů bývá, Tinina první reakce byl útěk. Jakmile jde o hlasité zvuky, zvířata mají tendenci vyhledávat úkryt a u malé Tiny tomu nebylo jinak.

iVšichni přítomní se snažili Tině pomoct

Tina zůstala viset z balkónu

Tina se vrhla na balkón a nakonec se zasekla v zábradlí, odkud málem spadla dolů. Nebohé štěně se drželo, seč mu síly stačily. Naštěstí si sousedé všimli této nepříjemné situace a okamžitě se pustili do akce na záchranu Tiny.

iTina se držela, co mohla

Nakonec se dokázala pustit

Rychle popadli deku a běželi pod balkón. Stálo to hodně přemlouvání, ale nakonec dokázali Tinu přimět, aby se vrhla z balkónu přímo do deky. Celá situace byla zachycena na video, které můžete vidět níže.

iTina se nakonec pustila

Reakce Tiny, když se vrátí do milující náruče svého majitele, je skutečně dojemná, i když můžete stále vidět strach v jejích očích.

iTina je nyní v bezpečí

Po tom všem, co si v posledních chvílích prožila, je už konečně v bezpečí a šťastná. Doufejme, že až příště uslyší zvuk ohňostrojů, nevrhne se při první příležitosti na stejné místo. Věříme, že už je dostatečně poučená.

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články