Starý pejsek se konečně setkal se svou majitelkou. Jeho reakce vás chytne za srdce

Dojemné video zachycuje setkání pejska se svou majitelkou, která musela odjet na několikaměsíční misi.

zlatý retrívr i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Pouto mezi psem a jeho majitelem je v mnoha případech velmi silné a obdivuhodné. Když spolu vyrůstají takřka od malička, nebo spolu spolupracují dlouhá léta, jejich vztah je opravdu výjimečný. Každé delší odloučení nese každý z nich těžce a velmi se těší na to, až se spolu opět shledají. A přesně v takové situaci byli i mladá žena a její věrný čtyřnohý mazlíček.

Stala se z nich nerozlučná dvojka

Hannah si svého psího kamaráda, zlatého retrívra Buddyho, pořídila již v dětství, takže nerozlučnou dvojici tvoří už třináct let. Jelikož má tento pes již úctyhodný věk, není divu, že se potýká s celou řadou zdravotních problémů. Přesto je to pro svou majitelku stále bezvadný kamarád, se kterým si užije spoustu zábavy. Hannah na něj nedá dopustit, ani Buddy na ni. Nyní však musel jejich vztah projít těžkou zkouškou.

Hannah již od malička měla velký sen, a to stát se profesionální vojačkou. Pilně studovala a trénovala, aby si ho splnila, což se jí také povedlo. Toto povolání však obnášelo stále častější zahraniční cesty, které se postupem času prodlužovaly. Naposledy musela odjet na několikaměsíční misi a velmi se bála svého starého čtyřnohého kamaráda opustit.

Musela odjet a psa nechat doma

V takovém věku psa je totiž velmi obtížné posoudit, kdy jeho duše tento svět opustí. Přestože se na první pohled Buddy jevil naprosto v pořádku a vykazoval pouze známky stáří, mohl klidně ze dne na den onemocnět tak, že by veterinář raději doporučil jeho uspání. Hannah tedy za svou prací odcházela s těžkým srdcem a bála se, aby se při návratu Buddyho ještě dočkala a mohla ho vidět živého. Ale bohužel služba je služba, takže odjet musela.

I když byla pryč a musela se soustředit na práci, myšlenkami byla stále u svého pejska. Přemýšlela, co právě dělá, zda se má dobře a zda mu nic nechybí. Doufala, že je stále naživu a věrně na ni čeká, bála se jen, aby mu jejich odloučení nezpůsobilo zdravotní potíže. Když se po několika měsících vrátila domů, velmi se jí ulevilo, když před domem uviděla Buddyho, jak na ni čeká a těší se, až ji bude moci přivítat. Oba byli tak šťastní, že se znovu vidí a mohou se přitulit. Buddy dokonce sténal radostí. Sami se můžete podívat na toto dojemné shledání na videu.

Jak se vám toto video líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články