Starou paní při výběru peněz z bankomatu přepadli tři muži. Vteřinu na to pochopili, že udělali největší chybu svého života

Ulice na veřejnosti jsou plné lidí, kteří mohou být velmi nebezpeční. Se třemi zloději se setkala stařenka, jež však rozhodně nejednala jako křehká starší dáma.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zloději si častokrát vyhledávají oběti, které se velmi pravděpodobně nedokážou ubránit jejich útoku. Terčem jejich naprosto odporných činů, které jsou schopni udělat, tak bývají častokrát starší lidé, děti či těhotné ženy. Každý takový zloděj by si zasloužil, aby s ním bylo jednáno stejně ošklivě, jako on jednal s těmi, které přepadl a okradl. Parta tří mužů se snažila okrást jednu starší ženu u bankomatu. Jakmile však stařenka zareagovala, pochopili, že si tentokrát měli svoje počínání rozmyslet.

Stařenka šla k bankomatu

Starší dáma, které je 77 let, se jednoho dne vydala k bankomatu, jelikož si potřebovala vybrat nějaké peníze. Když však dala kartu dovnitř, povšimla si, že se k ní blíží 3 neznámí muži. V tu chvíli už tušila, že by jí mohli dělat problémy, což bylo to poslední, oč stála. Dva muži ji ihned oslovili a začali si s ní povídat. Vypadalo to, že mají svůj čin do posledního detailu promyšlený a dost možná jej nedělají poprvé. Do svých plánů však nezapočítali to, co se jim přihodilo o několik okamžiků později.

Muži sebrali ženě peníze

Během toho, co se stařenkou dva muži mluvili, třetí zmáčkl tlačítko pro výběr peněz, jak uvádí PositivityOfLife. Vše směřovalo k tomu, že stařenka bude okradena. Jakmile však chtěl pachatel sáhnout pro peníze, žena si řekla, že musí něco udělat, jinak jí vykradou celé bankovní konto. Naštěstí se jí podařilo chytit pachatele dříve, než sáhl pro peníze, a celkem 3x jeho hlavou praštila o bankomat. V tu chvíli se šokovaní pachatelé zalekli a dali se na útěk. Jeden z nich měl zkrvavenou hlavu a obličej.

Lupiči stařenku podcenili

Pachatelé si sice chytře vybrali za svůj cíl starší ženu, to však netušili, že právě tato stařenka není jen tak nějakou obyčejnou důchodkyní. Pravidelně se totiž udržuje v kondici a dle DailyMail chodí čtyřikrát týdně do posilovny, kde i zvedá činky. To však mladíci nemohli vědět, proto s nimi provedla rychlý proces. Ihned poté se stařenka šla schovat dovnitř do banky a čekala na příjezd policistů. Byla celá rozklepaná a říkala si, že kdyby některý z útočníků měl třeba nůž, nemusela už být mezi živými.

bankomat iZdroj fotografie: Pixabay

Pachatelé byli dopadeni

Spousta zlodějů nemá s krádežemi u bankomatů evidentně moc štěstí. O jedné zpackané krádeži jsme už na Dámském Deníku psali v jednom ze starších článků. Tito tři pachatelé nakonec byli dopadeni, jelikož si jeden z nich nesundal zakrvácené oblečení, díky kterému ho policisté našli. Banka nakonec stařence vrátila ukradené peníze a jako poděkování jí ještě darovala kytici za její hrdinský čin. Dopadení pachatelé nakonec byli odsouzeni a posláni do vězení, kde si svůj odporný čin budou muset odpykat.

Jak byste zareagovali na místě stařenky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články