Publikum se čtyřiašedesátiletému starci nejdřív vysměje. Pak ale vytáhne elektrickou kytaru a všechny ohromí

64letý muž se rozhodl přihlásit do britské talentové soutěže. Publikum nejdříve nevědělo, co má od něj čekat, pak ale vytáhl elektrickou kytaru a vyrazil jim dech.

mikrofon hudba i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Starý muž jménem Kenny Petrie se v talentové soutěži Britain’s Got Talent rozhodl předvést hru na elektrickou kytaru. Když na pódium přišel oblečený v nenápadném svetru a kalhotách, nikdo od něj nic moc neočekával. Jenže z tohoto dědečka se vyklubala rocková hvězda. Všem přítomným v hledišti naprosto vyrazil dech.

Cukaly jim koutky

Jelikož šlo teprve o jedno z castingových kol této populární britské talentové soutěže, málokdo čekal takové překvapení. 64letý Kenny Petrie přišel na jeviště a začal si z elegantního pouzdra vytahovat elektrickou kytaru. Porotcům začaly cukat koutky, nejspíše přemýšleli, jestli tento pán v konzervativním béžovém svetru opravdu zahraje na tak rockový nástroj.

Viditelně si to užíval

Stačilo ale pár vteřin, aby na něj celý zaplněný sál včetně poroty koukal s otevřenou pusou. „No tak tohle jsem tedy nečekal!neskrýval šok jeden z moderátorů této soutěže. Publikum začalo tleskat do rytmu a Kenny Petrie se spokojeně usmíval. Bylo vidět, že hraní před lidmi si skutečně užívá, a nebyla na něm patrná ani jediná známka nervozity.

Porotci byli zcela nadšení

Čtveřice porotců ve složení Simon Cowell, Amanda Holden, Alesha Dixon a David Walliams po sobě nenápadně pokukovala. Pohupovali se podle melodie Kennyho písně a z výrazů na jejich tvářích bylo viditelné překvapení. „Tohle bylo něco, vypadáte jako takový klidný muž, nečekal jsem že přijde tak talentovaný rocker,“ řekl Kennymu David.

Je to skvělý hudebník

„Milujeme, když nás soutěžící překvapí. Když jste vytáhl tu kytaru, říkal jsem si, že tohle nedopadne moc dobře, ale vy jste ve skutečnosti skvělý hudebník,“ dodal Simon Cowell. „Ten chlápek zní, jako by dělal hlavního kytaristu pro Led Zeppelin,“ napsal jeden z diváků pod video na serveru YouTube. I jiní zde psali, že Kenny Petrie je důkazem, že věk je jen číslo.

Jak byste reagovali na místě diváků?

Zdroj: InspireMore
Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články