Staré obaly na CD: Jednoduchý trik, jak tuto zbytečnost proměnit v krásnou dekoraci

Doba, kdy měl každý doma velké množství CD, je zaručeně pryč, ale může se stát, že máte doma ještě nějaké obyčejné plastové obaly od těchto disků, které jste zapomněli vyhodit. A to ani dělat nemusíte.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Z těchto starých obalů na CD můžete udělat stylový fotorámeček. Hudbu si dnes přehráváte přes YouTube, Spotify nebo iTunes, takže pokud máte hodně nepoužitých CD nebo obalů na CD. Nemusíte je všechny vyhazovat, protože nich můžete vytvořit snadno a rychle velmi hezké fotorámečky. A není to vůbec složité, takže to zvládnou i méně zruční jedinci.

iZdroj fotografie: Pixabay
Obaly od CD najde dom každý

Rám z pouzder na CD

Je to docela jednoduché. Budete muset stáhnout kryt, abyste získali dvě samostatné části. Přední a zadní. Nejprve pokryjte celou délku obou svislých bočnic zadní části lepidlem. Poté položte zbytek zadních dílů na lepidlo a přidejte čtvrtý zadní díl nahoře, abyste vytvořili kostku. Poté připojte přední části a vložte fotografie.

iZdroj fotografie: Pixabay
Obaly od CD a DVD nevyhazujte

Tato kostka je skvělá pro umístění kolem držáku svíčky nebo vázy. Tímto způsobem si můžete vždy vychutnat své oblíbené fotografie. Do jejího středu ovšem můžete umístit jakoukoli dekoraci. Velkou výhodou je, že fotografie můžete snadno měnit, jen nezapomeňte na trochu specifickou velikost, až je budete nechávat vyvolat. Potřebujete jen čtyři obaly od CD a budete mít prakticky čtyři fotorámečky, do kterých můžete dát fotografie svých blízkých a milovaných.

Originální fotorámečky, které si můžete vyrobit sami

Tohle není jediný způsob, jak si vyrobit nádherné místo na fotografie. Existuje mnoho způsobů, které můžete využít a často na to nepotřebujete více, než pár věcí. Můžete například jednoduše připevnit provázek ke zdi nebo mezi nábytkem a pomocí kolíčků na něj připevnit vyvolané fotografie. Bude to působit velmi vzdušně a krásně.

iZdroj fotografie: Pixabay
Zkuste originální recyklaci u sebe doma

Chcete-li něco elegantnějšího, můžete použít stejnou taktiku, ale umístit provázky s fotografiemi a malými dřevěnými kolíčky do rámu, který pověsíte na zeď. Pokud chcete něco skutečně netradičního, můžete podobně využít také rybářskou síť, na kterou se vejde velké množství fotek a přitom to nezabere příliš mnoho místa. Anebo si vyrobte místo na své vzpomínky v podobě krásného macrame. Tento produkt dokonce můžete i zakoupit, a to jen za pár set korun.

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Zobrazit další články