Česko zasáhly okolnosti úmrtí známé herečky. Zesnula v 79 letech

Populární britská umělkyně trávila herecký důchod v domě na karibských ostrovech, odkud pocházela. Podle policie nezemřela přirozenou smrtí.

Hořící svíčky ve tmě i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Do uměleckého nebe odešla britská herečka Vikki Richardsová, jejíž skutečné křestní jméno bylo Viscella. Zemřela ve věku 79 let ve svém domě ve městě North Valsyn v karibském ostrovním státě Trinidad a Tobago, kde v posledních letech žila. Děsivé jsou okolnosti jejího úmrtí. Herečku našli na podlaze v ložnici se svázanýma rukama. Podle všech dostupných informací se stala obětí trestného činu.

Mrtvá herečka měla svázané ruce

Tělo herečky, která zazářila ve filmu Black Snake z roku 1973, objevil podle britského webu Express její pečovatel. Najala ho rodina, protože se u umělkyně začala objevovat demence. „Ano, měli jsme obavy o její bezpečnost. Když nemoc začala postupovat, snažili jsme se vše zařídit tak, aby s ní stále někdo byl,“ cituje server bratrance britské hvězdy. Podle něj ale byla ve stavu, že se o sebe dokázala postarat sama.

růže na hrobě

Do nebe odešla herečka z kultovního seriálu. Patřil mezi nejlepší komediální pořady v Česku

Když pečovatel dorazil do jejího domu, byla brána na pozemek dokořán. Přední vchodové dveře byly otevřené. Vstoupil do domu a začal Richardsovou volat, nikdo ale neodpovídal. Nakonec ji našel bez známek života v ložnici. „Mohl tam kdokoli vejít. Je otázkou, zda ho znala, nebo jen využil její zranitelnosti. Je to strašně smutné,“ řekl hereččin kamarád a advokát Timothy Cassel webu DailyMail.

Policisté mají představu o tom, kdo ji zabil

Hodně otazníků ale vyvolává šokující okolnost, že zesnulá britská herečka měla svázané ruce, když ji našli. Přestože policie uvedla, že se na jejím těle nenašly žádné další známky násilí, s největší pravděpodobností se stala obětí trestného činu. Podle serveru se policisté domnívají, že Richardsovou zabili lupiči. Celý dům byl totiž zpřeházený a zmizely z něj cennosti i disk se záznamy z kamerového systému.

Herečka, která se narodila na Trinidadu a s rodiči se přestěhovala do Velké Británie ve svých šesti letech, se do svého rodiště vrátila na důchod. Na přelomu roku ale cestovala po evropském kontinentu. Milovala cestování a nakupování, nejraději měla Itálii,“ uvedl její bratranec. Zesnulá herečka se proslavila rolí ve filmu Black Snake, který režisér Russ Meyer natáčel na Barbadosu. Zahrála si ale také ve snímcích The Love Factor z roku 1969 nebo The Onedin Line z roku 1971.

Co říkáte na děsivé okolnosti hereččina úmrtí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články