Je to znamení od boha? Na dně oceánu objevili sochu Panny Marie: U jejích nohou nalezli něco šokujícího

Potápěči nalezli na dně oceánu třímetrovou sochu Panny Marie. Mnoho lidí tento objev považuje za znamení od Boha.

panna maria i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Po celém světě se objevují různé úkazy, abnormality a šokující výjevy, jež mnoho lidí považuje za znamení od Boha. Ať už se jedná o narozené děti, jež jsou nějakým způsobem zvláštní, či obrazy vytvořené přírodními jevy, nebo dokonce i pečením v troubě připomínající Ježíše Krista. To vše může být označováno za důkazy, že Bůh a vše s ním spojené opravdu existuje.

Potápěči nalezli třímetrovou sochu Panny Marie

Za podobný zázrak je také považován objev, který byl zaznamenán před několika lety poblíž filipínských pláží. Potápěči zde v Indickém oceánu nalezli něco naprosto neuvěřitelného a krásného. Nejlepší na tom je to, že se to stalo prakticky nedopatřením. V hluboké vodě totiž původně hledali černé skříňky z havarovaného letadla. Pří pátrání po nich prohledávali velký prostor a museli se potápět do opravdu obrovské hloubky.

V jednom z míst, které prozkoumávali, náhle uviděli něco bílého. Když připluli blíže, nemohli uvěřit svým očím. Na dně oceánu stála třímetrová socha Panny Marie se sepjatýma rukama, která se na ně dívala velkýma očima. U jejích nohou potápěči uviděli cosi červeného, připomínalo jim to nějaké lupeny. Nechápali ale, z jakého důvodu tyto předměty nestoupají k hladině, ale naopak volně leží u nohou této přenádherné sochy.

Jedná se o božské znamení?

Nejzvláštnější na tomto objevu bylo ale především to, že tato skulptura byla naprosto čistá, nepošpiněná vodními rostlinami a řasami. Z tohoto důvodu považuje mnoho lidí tento nález za opravdový zázrak a božské znamení. Našli se ale samozřejmě i tací, kteří to celé berou jako obyčejnou náhodu.

Kde se na dně ale tato socha vzala? Proč byla tak čistá a nepoškozená? Co to vše vyjadřuje? Jedná se opravdu o znamení od Boha? Tyto a mnoho dalších otázek si pokládá spousta lidí, kteří sochu viděli. Sami se můžete podívat na video, jež bylo natočeno potápěči a sdíleno na internetu. Strhla se pod ním velká debata a mnoho komentářů je velmi emotivních.

Co si o tomto objevu myslíte?

Zdroj: Pccebu
Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články