Oddávající požádal snoubence o chvilku ticha. Najednou se ozval hlas z reproduktoru a nevěsta se rozbrečela

Když zemřel dědeček nevěsty, její sen o dokonalé svatbě se rozplynul. Ze všeho nejvíc si totiž přála, aby ji právě on oddával. Během obřadu se stalo něco nečekaného.

Nevěsta pláče během obřadu i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Svatební den je pro všechny snoubence výjimečnou událostí, na kterou vzpomínají do konce života. Každý pár si přeje, aby byl prostě dokonalý. Když ale zemřel dědeček třiadvacetileté Brittany Yostové, její sen o perfektní svatbě se rozplynul jako pára nad hrncem. Ze všeho nejvíce totiž toužila po tom, aby ji právě dědeček, který byl váženým knězem, oddával. Během obřadu se ale stalo něco nečekaného.

Chtěla, aby ji oddával milovaný dědeček

Když Brittany požádal její přítel Jordan o ruku, byla šťastná. Nemohla se dočkat, až si svého vyvoleného vezme. Radost z plánování svatby jí ale kazil fakt, že jejího velkého dne se nedožil devětaosmdesátiletý dědeček Ronald Adkins, se kterým si byla velmi blízká. „Hodně mě toho naučil. Byl to jeden z nejmilejších mužů, jaké jste kdy mohli potkat. Pro každého by udělal cokoli,“ cituje nevěstu server Today.

Bratři pro svou sestru připravili svatební překvapení, které nemá obdoby. Nevěsta v slzách nevěřila, co se kolem ní děje

Dědeček byl knězem a oddával Brittaninu sestru. Přála si, aby byl i na její svatbě. Věděla ale, že se musí smířit s tím, že to prostě není možné. Pak přišel den D, celá rodina a přátelé se sešli v městečku Crab Orchard v Západní Virginii. „Těsně předtím, než jsme šli k oltáři, se na mě táta podíval a řekl: ‚Tvůj dědeček by na tebe byl pyšný.‘ To mě naplnilo radostí,“ svěřila se Brittany televizi Fox5.

U oltáře se nevěsta najednou rozplakala

V tu chvíli ještě netušila, jaké překvapení ji čeká. Nechala totiž na svém snoubenci rozhodnutí, kdo je bude oddávat. Nechtěla se dokola trýznit myšlenkou, že to nemůže být dědeček. Samotný obřad se už chýlil ke konci, když oddávající požádal snoubence o chvilku ticha. Najednou se z reproduktoru ozval hlas dědečka, který promluvil k novomanželům. Tohle Brittany rozhodně nečekala.

svatba iZdroj fotografie: Freepik

Její milovaný dědeček byl na její svatbě. Rozplakala se. „Úplně mě to zaskočilo. Bylo to úžasné. Moc jsem si to přála. Byl to okamžik, na který budu navždy vzpomínat,“ svěřila se dojatá nevěsta s tím, že ji současně ovládl i smutek z toho, že se dědeček svatby nedožil. Krásné překvapení připravila rodina. Využila nahrávku proslovu, který měl dědeček na svatbě Brittaniny sestry.

Co říkáte na překvapení, které rodina pro nevěstu připravila?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články