Zoufalá matka ztratila syna v nejlepších letech. Nyní se snaží varovat ostatní, aby se to už nikomu nestalo

Její syn se předávkoval. Zdrcená matka proto sdílela dojemnou fotografii, aby tak varovala ostatní rodiče před hrozícím nebezpečím.

nemocnice lůžko i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nejhorší, co může člověka v životě potkat, je zažít smrt vlastního dítěte. Neuvěřitelnou bolest, jež danou osobu v tu chvílí svírá, není možné k ničemu přirovnat. Vidět umírat potomka je pro každého rodiče tím nejhorším zážitkem, protože láska, kterou k němu chová, je tím nejsilnějším citem na světě. Bohužel se ale takové případy dějí dnes a denně, ovšem jen někteří o nich dokáží mluvit. Jedna americká žena zveřejnila informaci o smrti svého syna, aby tak varovala ostatní rodiče.

Se svým synem byla až do úplného konce

V nedávné době se matce z Calgary jménem Sherri Kent naprosto zbořil svět, když musela pohřbít svého teprve dvaadvacetiletého syna Michaela. Jakmile se dozvěděla přesnou příčinu jeho smrti, rozhodla se varovat ostatní rodiče, aby se již nikdo necítil tak hrozně a prázdně jako ona.

Podobně se zachovala také matka malého chlapce, o jejímž příběhu jsme již v minulosti na Dámském Deníku psali. Zveřejnila proto na svých sociálních sítích dojemnou fotografii ukazující tuto zničenou matku, co leží na nemocničním lůžku vedle svého umírajícího syna a drží ho za ruku. Když jsem tento snímek viděla, cítila jsem hroznou úzkost, až mi tekly slzy.

„Udělali mi místo na posteli, kde jsem mohla ležet se svým synem a mluvit s ním. Řekla jsem mu, že jsem na něj hrdá,“ uvedla žena pro web CBC. Dále popsala celý tento tragický příběh. Její syn se setkal s mužem, který mu nabídl drogy. Jelikož u toho byla i Michaelova sestra, donutila jej odmítnout. Další den však její bratr stejně muže vyhledal a společně se zavřeli na toaletách v obchodě, kde si opiáty aplikovali do těla.

Předávkoval se velmi silnou drogou

Michael se ale předávkoval a druhý muž z místa utekl. Po několika minutách ale dostal strach, vrátil se zpět a poprosil o pomoc majitele obchodu. Mladík měl však už promodralé rty a srdce se mu zastavilo. Po týdnu od převozu do nemocnice jej lékaři odpojili od přístrojů. Chlapcova matka byla celou dobu po jeho boku. Poté souhlasila s darováním synových orgánů, čímž zachrání alespoň jiné životy. Smrt jejího dítěte byla pro ni tou nejtěžší věcí v životě.

Jak uvedl web GlobalNews, podle toxikologického vyšetření se Michael předávkoval fentanylem, což je lék proti bolesti na bázi opiátů. Je přibližně stokrát silnější než morfin, který člověku může způsobit smrt, a to i v malých dávkách. Ke svému příspěvku na Facebooku majícímu již přes 90 tisíc sdílení napsala, že její syn nebyl závislý, pouze udělal chybu, která ho stála život.

Co byste této zoufalé matce vzkázali?

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články