Smečka německých ovčáků vychovává malou holčičku. Něco takového jste rozhodně nikdy neviděli

Video zachycuje úžasné pouto mezi smečkou německých ovčáků a čtyřletou holčičkou. Něco takového se jen tak nevidí.

i Zdoj fotografie: Depositphotos
                   

Je známo, že pouto mezi psem a jeho majitelem je velmi silné a jedinečné. Tato zvířata svým pánům denně dokazují věrnost a vděčnost. Cítí se s nimi v bezpečí a byli by ochotni za svého majitele položit i vlastní život. Bezdětným párům se doporučuje pořídit si psa až po narození dítěte. V opačném případě by totiž mohlo zvíře na nového člena rodiny žárlit. To však neplatí v případě smečky německých ovčáků.

Psí smečka přijala dítě mezi sebe

Když si majitel pořizoval smečku německých ovčáků, rozhodně by jej nenapadlo, jak se budou psi chovat k jeho dítěti, až se narodí. Už když byla malá River v děloze své maminky, pejsci těhotenské bříško své paničky očichávali, mazlili se s ním a neustále si o něj opírali hlavy. Když se holčička narodila a rodiče ji poprvé přivezli domů, smečka se již nemohla dočkat toho, až ji konečně spatří.

Již od prvních dnů ji přijali mezi sebe, starali se o ni, hlídali ji a nespustili z ní oči, uvádí také web AnimalsAroundTheGlobe. Přestože má malá River se všemi členy smečky úžasný vztah, k jednomu z nich přilnula nejvíce, a to k Romanovi. Nemotornému německému ovčákovi, který své lidské kamarádce její city opětuje. Tato dvojice ukazuje, jak silné může být pouto mezi člověkem a psem. A že i psí smečka může přijmout lidské mládě a starat se o něj jako o vlastní.

Dojemné video dokáže zpříjemnit den

Roztomilé video River a jejích psích kamarádů zveřejněné na YouTube má již přes 3 miliony zhlédnutí a zpříjemnilo den mnoha internetovým uživatelům. Je na něm zachyceno nejen první setkání holčičky a pejsků, kteří ji olizují a vesele vrtí ocasem, ale také další dojemné a úsměvné okamžiky. Nahrávka ukazuje zvláštní pouto mezi River a smečkou německých ovčáků, kteří ji přijali mezi sebe.

Přestože nejčastější vztah bývá právě mezi člověkem a psem, mohou lidé navázat silné pouto i s jinými zvířaty. Jako malý chlapec, který trávil spoustu času s krávami. Jeho otec poté na fotografii, kterou jsme na DámskémDeníku již v minulosti zveřejňovali, zachytil jejich společné chvíle. Je úžasné, jak dokáží být děti spontánní a navázat přátelství nejen se svými vrstevníky, ale také se zvířátky.

Co říkáte na pouto mezi psy a dítětem?

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Zobrazit další články