Když měl 3 roky, slíbil, že si ji vezme. O 20 let později svého slibu dostál

Bylo to před dvaceti lety v jedné školce, kdy se malý chlapec rozhodl, že si vezme holčičku, kterou měl rád. Nakonec se tak po mnoha letech stalo.

Polibek manželů i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Školka je prvním místem, kde si děti začínají tvořit skutečná přátelství a bok po boku, rok za rokem, tráví čas se svými novými kamarády. A právě ve školce potkal Matt Lauru, svojí novou kamarádku. Jenže kamarádství se brzy proměnilo v dětskou lásku. Jejich přátelství bylo jedinečné a spojovalo je něco víc než jen obyčejná dětská přízeň. Avšak jak to tak bývá, po skončení školky se jejich cesty rozdělily. Laura a Matt ztratili kontakt a museli se vyrovnat se skutečností, že jejich společné dobrodružství bylo u konce. 

Jejich cesty se rozdělily

Aniž by tušili, co přinesou, budoucí roky začaly plynout rychlostí blesku. O 15 let později se však stalo něco neuvěřitelného. Laura a Matt se znovu setkali na střední škole díky společnému kamarádovi. Když se podívali do očí svého protějšku, vzpomněli si na všechny ty vzpomínky z dětství, které je spojovaly. Přítomnost druhého pro ně byla, jako by jim někdo vrátil kus ztracené duše. Nemohli uvěřit, jak se osud tak vychýlil a přivedl je znovu dohromady. Rychle se stali neoddělitelným párem a jejich vztah se prohloubil už během pouhých dvou týdnů. 

Začalo to znovu

Bylo to, jako by se jejich srdce znovu spojila, aby dokončila to, co začala již jako malé děti. Dospělí kolem nich věřili, že děti neznají opravdovou lásku, ale Laura a Matt jim dokázali, že se mýlí. Jejich láska byla silnější než čas a vzdálenost. Společně prožívali radost i bolest, výzvy i úspěchy. Byli navzájem oporou, inspirací a vzájemným hnacím motorem. A pak přišel den, kdy Matt vzpomněl na svůj slib z dětství. 

Mladý pár iZdroj fotografie: Depositphotos

Musel splnit svůj slib

Stál před Laurou, která se usmívala jako ta malá holčička ve školce, a požádal ji o ruku. Jejich přátelé a rodina věděli, že toto je jedinečný příběh, který se naplňuje před jejich očima. Slzy štěstí a radosti se nesly všude kolem. Laura s radostí přijala Mattovu žádost a společně se rozhodli spojit své životy. Po dlouhých dvaceti letech tak nakonec Matt splnil svůj sen, který kdysi Lauře ve školce dal. Vzal si ji za ženu a dnes tvoří manželský pár a mají krásné dvě děti.

Co na tento krásný příběh lásky říkáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články