Jarmila svého vyvoleného znovu potkala po 55 letech: „Láska nevyprchá, naopak je zdrojem věčného mládí.“

Čtenářka se podělila o svůj dojemný životní příběh, kterým chtěla světu ukázat, že opravdová láska je skutečně nesmrtelná.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Když člověk potká svou opravdovou životní lásku, ihned to pozná. Mezi dvěma takovými lidmi je neuvěřitelná chemie, vášeň a jiskření. Přesně toto zažila paní Jarmila, která do redakce poslala dopis, v němž popisuje svůj životní příběh. Ač se to může zdát neuvěřitelné, ukázalo se, že osud opravdu existuje a zázraky se dějí. Tato žena poznala v mládí svého prince na bílém koni, se kterým se však musela rozejít. Jak to nakonec vše dopadlo, to se dozvíte z jejího vyprávění.

Osudové setkání

Čtenářka Jarmila je 74letá žena pocházející z České republiky. Jelikož byl její tatínek obchodník, který cestoval po celém světě, musela se v mládí přestěhovat s ním do Austrálie, kde chvíli žili. Začala zde studovat uměleckou školu a potkala mladého chlapce jménem John. Po několika letmých pohledech, nevinných úsměvech a pomrkávání se ti dva dali do řeči. Již po pár minutách jim bylo jasné, že mezi nimi přeskočila obrovská jiskra. Po týdnu spolu začali chodit.

John byl rodilý Australan, takže své nové přítelkyni ukázal krásy této země. Byli do sebe neuvěřitelně zamilovaní, trávili spolu každičkou volnou chvíli. Když se zdálo, že nemohou být šťastnější, osud jim dal krutou ránu. Jarmilin otec musel po půl roce stráveném v Austrálii pracovně odjet zpět do České republiky, a tak se musel tento zamilovaný pár rozloučit. Slíbili si, že se ještě uvidí, budou vztah udržovat na dálku. Jak jen to bude možné, navštíví se. Po smutném loučení si stále dopisovali, ale po pár měsících se rozhodli tento vztah ukončit.

Každý šel svou cestou

John i Jarmila pokračovali dále ve svých životech, i když jeden na druhého stále mysleli. Paní se vdala a porodila dvě děti. Její manželství však po nějaké době přestalo být šťastné, a tak byla nucena se s manželem rozvést. Po několik letech se vdala znovu, ale ani toto manželství nedopadlo dobře. Smutná Jarmila se tedy rozhodla, že už do konce života bude žít raději sama a naplno se bude věnovat svým vnoučatům. Stane se tak ve svých 70 letech babičkou na plný úvazek.

iZdroj fotografie: Pexels

Jak tato čtenářka psala, o Johnovi neměla po celý svůj život žádné informace. Po ukončení jejich vztahu a následné korespondence se po něm slehla zem. Přesto na něho nepřestávala myslet a byla si jistá, že on byl jediná láska jejího života. Možná i proto žádné z jejích manželství nedopadlo šťastně. A tak, když jí v jejích 74 letech přišel dopis s australským razítkem, se jí obrátil znovu život vzhůru nohama.

Osudová láska

Dopis, který držela v rukou, byl samozřejmě od Johna. Bylo tedy jisté, že i když muž strávil většinu svého života bez Jarmily, nikdy na ni nezapomněl. Stejně jako ona na něho. Po přečtení dopisu se žena rozhodla autora dopisu okamžitě kontaktovat. Po dlouhém telefonátu se domluvili, že se společně zase potkají. Ani jeden nevěděl, co od této schůzky po mnoha letech očekávat. Oba se však na sebe neuvěřitelně těšili.

iZdroj fotografie: Pexels

Když se tedy Jarmila s Johnem konečně zvonu setkali, pocítili nekonečné množství emocí a obrovskou vášeň, kterou už dlouho ani jeden nezažil. Týden po jejich setkání požádal John svou lásku o ruku. Ta samozřejmě souhlasila a o pár měsíců později se vzali. Tento šťastný pár považuje svůj zážitek za opravdový zázrak. Čtenářka Jarmila se chtěla se svým příběhem podělit nejen proto, aby ukázala, že zázraky se dějí, ale také ukázat, jak láska s věkem vůbec nestárne, naopak je tím pravým zdrojem věčného mládí.

Co si myslíte o osudové lásce?

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů