Zamilovaná Monika Bagárová se ukázala na veřejnosti se svým novým partnerem. Ten má s její dcerou skvělý vztah

Zpěvačka doslova září štěstím. Na partnerovi nejvíce obdivuje, jak hezký vztah si vytvořil s její skoro tříletou dcerou Ruminkou.

Monika Bagárová v pruhovaném svetříku i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka, herečka a influencerka Monika Bagárová se poprvé objevila ve společnosti se svým novým partnerem. Tím je podnikatel Leonardo Lekaj. Hvězdná kráska vytáhla svého přítele u příležitosti módní přehlídky, kterou pořádal bývalý hokejista Lukáš Hájek. Bagárová od začátku vztahu s podnikatelem nic neskrývala. Bylo však jasné, že po rozchodu nezůstane dlouho sama.

Láskyplná maminka

Její dceři Rumince budou skoro tři roky. Zpěvačka jejich společné hrátky a holčičí chvilky ráda sdílí na svých sociálních sítích. Holčička o tom ještě neví, ale už teď má za sebou pořádný zástup fanoušků a obdivovatelů. Kromě toho, že je Bagárová láskyplnou maminkou, má také skvělý smysl pro módu. Ten tentokrát využila k tomu, aby sladila svůj outfit s Lekajem.

Zvolila černou barvu, která nikdy nic nezkazí. Zpěvačka oblékla dlouhé šaty asymetrického střihu s rozparkem. Ten poodhalil její dlouhé a štíhlé nohy. Vše doplnily tmavé kozačky a malá kabelka luxusní značky. Partner Lekaj doplnil Bagárovou oblekem pouze černé barvy. Jak Ruminka roste, tak vyvstává otázka, jak vnímá, že její rodiče již nejsou spolu.

Šťastná pohádka

I v tomto má influencerka jasno: „Ruminka má Lea stejně ráda jako on ji. Její spokojenost a pocity jsou pro mě na prvním místě. Kdyby spolu neměli takový vztah, jaký mají, kdyby nebyla šťastná, tak nemůžu být ani já. To je jednoduché. Toho si na Leovi nejvíc vážím. Od začátku ví, že trávit čas se mnou znamená také trávit čas s mou dcerou.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Bagárová nemůže být šťastnější. A není divu. Rozchod s otcem její dcery musel být velmi těžkou životní zkouškou. Vesmír se však o vše postaral a přinesl zpěvačce do života partnera, se kterým je její rodina opět kompletní. Nezbývá než doufat, že jejich pohádka potrvá až do šťastného konce. Záleží také na zpěvaččině bývalém partnerovi, který je nyní spojován s hráčkou ze Survivoru.

Která zpěvaččina píseň se vám líbí nejvíce?

Zdroj: Fakta
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články