Je mu 92, nikdy se ale nepřestal starat o svou ženu. To, co pro ni dělá, je nádherné

Někteří lidé si svou lásku umí dokazovat nejen slovy, ale také činy. To, co tento senior dělá i přes svůj vysoký věk pro svou manželku, je obdivuhodné.

senioři v restauraci i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mnoho lidí si ve svém životě přeje velkou lásku, která nikdy neskončí. Pocit zamilovanosti může mít člověk na dlouho, ale je potřeba se o vztah starat. Zároveň by měl mít vztah určité faktory, díky kterým může přežít i složitější období. Příkladem je hlavně důvěra, respekt a komunikace. O společný vztah se musí starat také oba partneři, protože jinak to dlouho fungovat nebude. Tento muž ví, že jeho žena pro něj dělá první poslední, ale na určité věci už zkrátka nemá sílu. Proto se rozhodl ji pomáhat i s tím, co nikdy nedělal.

Partneři si musí oba pomáhat

Ve vztahu bývá hodně zamilovaných slov, plánů a slibů. Některé plány lze tvořit společně, ale je mnohem obtížnější je poté splnit. Tyto plány se většinou týkají dovolené, nového bydlení, pořízení domácího mazlíčka nebo dokonalé domácnosti a početné rodiny. Takové plány však často ovlivňují finance, současný stav ve světě a také to, zda člověk na svých cílech usilovně pracuje. Sladká slova a vyznávání lásky do vztahu patří také, ale člověk by s nimi měl trochu šetřit.

Jakmile člověk někoho zahrne obrovským množstvím sladkých slov, ale přitom pro danou osobu nic neudělá, velice brzy partner / partnerka pochopí, že o lásce tento člověk pouze mluví, ale žádné činy se nekonají. Něco podobného jako plány, jsou i sliby. Ty by se měly dodržovat a člověk by neměl slibovat něco, co nakonec nedokáže splnit. Nejdůležitější tedy je, aby člověk nezapomínal i na potřeby svého protějšku a s některými činnostmi se mu snažil pomáhat. Tento muž o tom moc dobře ví a jeho žena se stále cítí být milovaná.

Péče o protějšek je důležitá

Ve vztahu by měla panovat určitá harmonie, kdy se partneři věnují vlastním zálibám, ale zároveň mají dostatek času i na svůj protějšek. Zároveň je velice vhodné, když mají partneři některé záliby společné a mohou se tak zabavit u určitých aktivit. Ti, kteří myslí i na potřeby svého protějšku, mají jistě větší přehled o tom, co jejich partner potřebuje a zároveň se těmto osobám žije lépe. Mohou se totiž spolehnout na svou polovičku a vědí, že jejich protějšek se o ně zajímá a stará.

Muž pomáhá své ženě i ve vysokém věku

Tento muž moc dobře ví, že ženy o sebe potřebují pečovat, aby se stále cítily krásné a žensky. Tento pocit jim zvedá sebevědomí a také se cítí mnohem lépe po boku svého partnera. Když však nastal lockdown a zavřela se kadeřnictví, nemohla si tato seniorka dopřát péči kadeřnice a s nenabarvenými vlasy se necítila komfortně. Její muž pro ni ale udělal něco, co vůbec nečekala. Jednoho dne své ženě nabídl, že jí vlasy sám nabarví.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený E! News (@enews)

S tím žena samozřejmě ihned souhlasila, protože po mnoha letech, kdy pouze sledovala kadeřnici, jak jí barví hlavu, přesně věděla, jak to má naučit svého muže. V momentě, kdy se její manžel pustil do práce, přišel na návštěvu i jejich syn. Ten si oba dva ihned vyfotil a fotografii poté umístil na sociální sítě. Díky péči tohoto muže se jeho žena cítí opět krásná a je ráda za to, že jí její manžel takto pomáhá, aniž by cokoliv říkal nebo mu tato práce dělala problémy.

Jakými činy vyjadřujete svou lásku partnerovi/partnerce vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články