Kouzelná proměna 86leté dámy: Neměla lehký život, a přesto ho zasvětila pomoci druhým. Teď se konečně dostalo i na ni

Tato žena se dlouho zanedbávala a čas na péči o svůj zevnějšek si udělala až v pozdějším věku. Díky tomu prošla velikou změnou a rázem omládla o několik let.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Na světě existuje velké množství žen, které si na sebe nedělají dostatek času a celý život obětují pro druhé lidi. Tato vlastnost je sice velmi hezká, ale je pravdou, že každá dáma/slečna by si měla najít čas na péči o samu sebe. Využívat kosmetické procedury, navštěvovat kadeřnictví, chodit na masáže a mnoho dalších aktivit by měla každá žena pravidelně. Díky tomu totiž získá mnohem více energie do života a také mladistvější vzhled. Jedna dáma jménem Shirley se obětovala ve svém životě pro druhé a na změny vzhledu začala myslet až v pozdějším věku.

Jako malá dívka zažila ošklivou událost

Když byla Shirley (Šárka) malá, žila v celkem normální rodině. Její otec na ni byl sice velmi přísný, ale přesto Shirley milovala zábavu, byla velmi veselá a ve svém životě měla hodně plánů do budoucna. Jednoho dne se však její plány rozplynuly kvůli tragickému zážitku. Shirley byla ve 14 letech sexuálně zneužita a tento čin se pro ni stal noční můrou. Z veselé dívky se najednou stala plachá slečna, která se raději držela v pozadí a nechtěla vyčnívat z davu. Společnosti se vyhýbala a cítila se velmi zle.

Změnila jsem se v tichého člověka, který jen stál v pozadí. Nemyslela jsem si, že jsem hezká, myslela jsem si, že jsem využitá, prodávaná. Myslela jsem si, že kvůli tomu nikdy nenajdu muže, který by mě miloval, a tak to změnilo mou osobnost.“ Takto se Shirley po několika letech vyjádřila k tomu, co se jí stalo v době, kdy byla ještě dítě. V 18 letech si však našla přítele, s nímž se opět cítila krásná.

Shirley musela za svůj vztah bojovat

Když se seznámila se svým budoucím manželem, pracovala Shirley jako sekretářka a on jako elektrikář. Velice rychle se do sebe zamilovali a Shirley si připadala jako v pohádce. Lásku dvou mladých lidí se však pokoušel překazit její otec, který neschvaloval jejich vztah. Kvůli tomu se Shirley se svým budoucím manželem rozhodli, že utečou do Indiany. Jakmile se po nějaké době vrátila opět domů, její otec se jí zřekl. To byl pro Shirley další životní zlom, který nechtěla zažít.

iZdroj fotografie: Unsplash

Shirley společně s jejím manželem založili rodinu a naštěstí její otec časem změnil názor, když uviděl své první vnouče. Nakonec se jejich rodina rozrostla natolik, že Shirley a její muž vychovávali 3 děti. Jejich kariéra již nebyla stejná jako předtím, protože oba dva začali učit v kostele žáky 4. a 6. třídy. Za svou rodinu byla Shirley nesmírně šťastná a ve volných chvílích trávili všichni čas společně.

Život jí opět uštědřil několik ran

Jednoho dne však přišla opět tragická zpráva, se kterou se celá rodina velice těžce smiřovala. V roce 2010 zemřelo jedno z dětí na rakovinu. O několik let později, v roce 2017, zemřel její muž a Shirley to opět zlomilo srdce. Všechny tyto ztráty ji o hodně více sblížily s jejími 2 dětmi. Po několika letech se Shirley alespoň trochu smířila s tím, co se stalo, a řekla si, že se nyní začne věnovat hlavně sobě.

Rozhodla se pro velikou změnu

Jelikož sama věděla, že se dlouho zanedbávala, rozhodla se pro velikou změnu. Svěřila se do rukou profesionálů, kteří se měli postarat o její celkovou proměnu vzhledu. „Chtěla bych chodit domů hezká“, sdělila týmu MAKEOVERGUY. „I když je vám 86 let, můžete být hezká žena, elegantní žena nebo upravená žena.“ A tak se rozhodla, že se chce líbit. Jakmile byla její proměna dokončena, vypadala jako úplně jiný člověk. Najednou omládla o 30 let a cítila se krásná.

iZdroj fotografie: Pixabay

Z hnědých vlasů, které Shirley nosila celý život, se najednou staly blonďaté. Profesionálové jí také ukázali, jak se má líčit, a její obličej upravili tak, že by ji nikdo nepoznal. Celkový vzhled působil velmi svěže a mladistvě. Oblečení pro ni vybrali elegantní, díky čemuž vynikla její ženskost. Její dokonalá proměna byla bez jakékoliv chyby a Shirley vypadala mnohem mladší. Díky jejímu odhodlání by si měli všichni lidé uvědomit, že nezáleží na věku, jelikož čas na změnu je vždy.

Jakou další změnu by podle vás měla Shirley ještě udělat?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články