Sbíral účtenky a 100krát se díky tomu v restauraci najedl úplně zadarmo. Svůj tip předává dál

Díky cizím účtenkám a umělé inteligenci se muži podařilo získat na sto jídel v restauraci zdarma. Svou metodu sdělil veřejnosti.

Interiér restaurace i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Lidé jsou velice vynalézaví a stále častěji přicházejí na metody, jak co nejvíce ušetřit či přijít k něčemu zcela zadarmo. Takový nápad měl i mladík z Velké Británie, který díky moderním technologiím získal okolo sta voucherů na bezplatný nákup ve známé síti restaurací s rychlým občerstvením. Nyní veřejně odhalil, jak se mu to povedlo, čímž pravděpodobně inspiroval mnoho dalších lidí.

K podvodu se přiznal, aby inspiroval ostatní

V dnešní době je stále více populární používání moderních technologií, a to zejména umělé inteligence. Mnoho lidí denně využívá tzv. ChatGPT, což je počítačový program, jenž umí psát a číst texty. Mnozí tento vynález označují jako virtuálního společníka, s nímž je možné komunikovat prostřednictvím psaného textu. Bohužel někteří jej využívají i pro podvádění a oklamání ostatních.

A právě k jakémusi podvodu tuto umělou inteligenci využil Cage, spolumoderátor All Things The Podcast, ve kterém se ke svému činu přímo přiznal. Podle webu NewYorkPost muž uvedl, že sbíral na pobočce restaurace McDonald’s ze stolů a od pokladen účtenky, které později použil k určitému typu podvodu. Pomocí UI a jedinečných kódů z posbíraných pokladních dokladů vyplnil dotazníky spokojenosti, v nichž vyjádřil velkou nespokojenost. Díky tomu mu společnost poslala jako omluvu vouchery na nákup občerstvení zdarma.

Zhruba 100krát se v restauraci najedl zadarmo

Cage tvrdí, že se mu takto během devíti měsíců podařilo obdržet zhruba 100 voucherů, čímž firmu McDonald’s podvedl. Tato společnost totiž poukázku na bezplatné jídlo vydává jako kompenzaci za nespokojenost s provozem pobočky, neuspokojivé jídlo či neochotný personál. Muž si však neuvědomil, že tímto dané restauraci mohl způsobit značné potíže, když zde bylo podáno tolik stížností.

Video, ve kterém své počínání popisuje, bylo zveřejněno na YouTube, kde si získalo již tisíce zhlédnutí. Mnoho lidí však v komentářích počínání mladíka kritizuje. Odsuzuje jej za sobectví a nechápou, jak takto mohl ohrozit pracovníky pobočky, kteří byli jistě za jeho vymyšlenou nespokojenost trestáni.

Cage světu ukázal, že pomocí UI lze udělat již prakticky cokoli, i oklamat velkou společnost. Lidé by si na tento druh moderní technologie měli dávat pozor. O podvodu provedeném právě díky UI jsme se na DámskémDeníku již dříve zmiňovali.

Co si myslíte o jeho nápadu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články