Herečka Sabina Laurinová perfektně klame tělem. Vypadá pořád stejně, přestože už rok patří do klubu padesátnic

Vzhled představitelky oblíbené seriálové sestřičky Mary se už desítky let v podstatě nemění. Za jejím dokonalým vzezřením ale plastické operace nebo zkrášlovací úpravy nenajdete.

Herečka Sabina Laurinová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Vzhled krásné herečky Sabiny Laurinové, která v dubnu oslavila 51. narozeniny, je perfektní už roky. Jako kdyby nepodléhal neúprosnému běhu času. Málokdo by hádal, že loni vstoupila do klubu padesátnic. Sice kvůli rolím občas lehce pozmění účes, ale v podstatě stále vypadá jako před lety, kdy začínala na prknech, která znamenají svět, v rolích mladičkých princezen.

Udržuje se vyrovnaná a v harmonii

Blond hříva, zářivý úsměv, jiskrný pohled a atraktivní vizáž mladice ji k rolím milých princezen doslova předurčovaly. Ale vystřihla si i role zlých královských dcer, třeba panovačnou Eufrozínu v pohádce Z pekla štěstí nebo marnivou Zlatu v Ošklivé princezně. Diváci ji ale znají i z populárních seriálů, jako jsou Sestřičky, Modrý kód, Doktoři z Počátků nebo Zoo. A zatímco některé ženy už ve třiceti vypadají na padesát, Sabina je pravý opak.

Její recept na udržení si krásy je prostý. „Kéž by se nám v životě a v dnešním světě podařilo udržet si v sobě harmonii a vyrovnanost. To je ten pravý recept na krásu,“ cituje herečku Extra. Stárnutí a vrásky nijak zvlášť neřeší. „Je pravda, že každý rok přináší to, co člověk slýchával od starších kolegyň a maminek, že přichází větší únava, tělo se vám mění a vy s tím nemůžete nic udělat. Ale řekla bych, že jsem odjakživa v sobě měla určitý náboj a se vším se dokážu popasovat,“ řekla Deníku.

Oslavu kulatin zhatila pandemie

Těžko uvěřit, že za svůj perfektní vzhled nevděčí nějakým estetickým zákrokům a vylepšením. „Botox jsem dosud nezkusila, zatím se se svými nedokonalostmi sžívám, ještě si s nimi umím poradit. Je pravda, že člověk na sobě pociťuje některé věci, které by chtěl změnit, ale je to na každém, zda se k tomu odhodlá, či nikoli,“ dodala herečka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Sabina Laurinová (@sabinalaurinova.official)

Pokud jde o hereččin pohled na život, myšlení a vlastní energii, má prý sama problém uvěřit, že už překročila padesátku. Vlastně ji ani neoslavila. Překazila to pandemie koronaviru. Loni jsem kulaté narozeniny neslavila, ležela jsem s covidem a moc jsem o sobě nevěděla. Nejsem moc slavící typ. Přiznám se, že čas nepočítám, ani ty číslice,“ prozradila Sabina serveru Super. Letošní malá oslava ale byla a číslo 51 zdobilo narozeninový dort ve tvaru srdce.

Co říkáte na elixír mládí oblíbené herečky?

Zdroj: Super, Extra, Deník
Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů