Taťána (62) po rozvodu zanedbávala svůj vzhled a vypadala na 80 let. Stylista jí svým zásahem dal novou chuť do života

Do salonu krásy se stárnoucí rozvedené ženě moc nechtělo. Dnes je ale ráda, že se svěřila do rukou profesionálů, kteří jí dodali mladistvost, jiskru i sebevědomí.

                   

Rozpad manželství zanechává v každém emocionální šrámy, které se jen špatně hojí. Spousta žen se s nimi vypořádává tím, že prostě změní svůj vzhled. Jiný účes, oblékání i styl líčení jim prostě pomůžou zvýšit sebevědomí. Po rozvodu se do salonu vydala i dvaašedesátiletá Taťána. Nikdy předtím se k žádným převratným změnám své vizáže, vlasů nebo šatníku neodhodlala.

Po rozvodu se o svůj vzhled nestarala

Po rozvodu, který jí otřásl, Taťána zanedbávala svůj vzhled. Najednou opticky zestárla tak moc, že vypadala skoro na osmdesát let. Dokud ještě měla manžela, alespoň se udržovala. Když ale zůstala sama, neměla už kvůli komu se snažit vypadat hezky. Když ji dcera jednoho dne objednala do salonu krásy, moc se jí tam nechtělo. Nakonec si ale uvědomila, že si zaslouží nějakou péči, a tak se tam vydala.

Kadeřník stříhá vlasy

Neskutečná proměna ztrhané ženy: Když přišla, vypadala na 80 let. Po zásahu stylisty byste ji nepoznali

Kadeřnici hned po příchodu paní Taťána sdělila, že u kadeřníka nebyla už roky a žádné dramatické změny svého vzhledu nerealizovala už několik dekád. Vlasy měla dost odrostlé, prošedivělé, roztřepené a zničené domácím barvením, píše server PositiveVibration. Navíc účes neměl žádný střih, natož pak nějaký trendy. Barva kadeří byla vybledlá, neurčitá a nerovnoměrně rozprostřená.

Omládla díky změně líčení a účesu

Kadeřnice se dala do práce. Před barvením aplikovala na kadeře výživu, aby poškozeným vlasům dodala vlhkost, vitamíny a ochranu. Pak smíchala dvě různé hnědé barvy, aby vlasy vypadaly přirozeně. Nakonec vybrala střih, který odpovídal věku paní Taťány, ale současně měl šmrnc. Ukázala jí dva různé způsoby, jak si účes doma sama vyfouká a upraví. Jakmile kadeřnice skončila, nastoupila vizážistka. Nejdřív se pustila do úpravy obočí, které rámuje obličej.

i

Nedokonalosti pleti zamaskoval korektor. Následně vizážistka nanesla na obličej make-up, pudr a tvářenku. Podařilo se jí také zvýraznit krásu očí Taťány. Jemné a jednoduché líčení skvěle doladilo použití působivé červené rtěnky na rty. Z Taťány se stal jiný člověk. Omládla o dvacet let a mohla sebevědomě vstoupit do další etapy života. Podle serveru Elle je změna vzhledu způsobem, jak ženy získávají zpět svou sílu a přebírají kontrolu nad svým životem.

Co říkáte na proměnu paní Taťány?

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články