Neskutečná proměna ztrhané ženy: Když přišla, vypadala na 80 let. Po zásahu stylisty byste ji nepoznali

Občasná návštěva kadeřnického profesionála rozhodně není na škodu. Pokud totiž má člověk kvalitní sestřih vlasů, vypadá prostě dobře a navíc mu jejich úprava nezabere moc času.

Kadeřník stříhá vlasy i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Účes dotváří styl i osobnost člověka. Pokud totiž má neupravené, urousané, mastné nebo neposedné vlasy, může být oblečený do nejluxusnějších kousků a mít drahé značkové kabelky, šperky, hodinky nebo boty, ale přesto to nebude ono. Správný účes a líčení z vás udělá prostě úplně jiného člověka. Vyprávět by o tom mohla šedesátiletá žena, kterou si vzal do parády populární turecký kadeřník Huseyin Polat. Její proměna je dechberoucí.

Návštěva kadeřníka nemusí být vždycky peklo

Známý kadeřník se často chlubí na svém instagramovém profilu. Jeho ohromující proměny pomohly už spoustě lidí změnit život k lepšímu, protože s novým vzhledem nabyli také sebevědomí. Polat upravuje kadeře dospělým, dětem i seniorům. Pokaždé se mu podaří účes dokonale přizpůsobit tvaru a proporcím obličeje. Právě díky tomu i jeho zručnosti a kreativitě je výsledek v podstatě vždycky velmi efektní.

Neuvěřitelná proměna 57letého bezdomovce aneb Z gorily na George Clooneyho. Teď po něm ženy jenom šílí

Lidé mají tendence podceňovat profesionální úpravu vlasů. Proč vyhazovat zbytečně peníze, když si vystačí s domácí procedurou. Vždyť kartáč, nůžky, fén, kulmu nebo žehličku na vlasy má doma skoro každý. Za nechutí jít ke kadeřníkovi může být také neblahá zkušenost, kdy kadeřník zcela nepochopil, jak si klient přál vlasy ostříhat. Kvůli hrozivému výsledku mu nezbylo nic jiného než si hned před salonem nasadit čepici a zapřísáhnout se, že tohle už nikdy nebude absolvovat.

Díky účesu žena omládla o deset let

Najít skutečného kadeřnického mistra je sice složité, ale není to nemožné. Ztrhaná šedesátiletá žena, která měla to štěstí a ocitla se pod rukama vyhlášeného tureckého kadeřníka, vypadala skoro o dvacet let starší. Na svůj věk měla příliš dlouhé vlasy. Navíc byly poškozené barvením, měly roztřepené konečky a u hlavy byly velké šedivé odrosty. Kreativní Polat měl před sebou podle webu Lelum velkou výzvu, ale zhostil se jí na výbornou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Hüseyin Polat | Professional Hair Stylist | Turkey (@huseyinpolatofficial)

Když žena usedla do holičského křesla, netušila, jak razantní proměnou projde. Kadeřník se chopil nůžek a zkrátil její vlasy skoro o polovinu. To klientku trochu zaskočilo a zdálo se, že se obává konečného výsledku. Zručný Polat však věděl, co dělá. Zkracoval jeden pramen za druhým, a když si byl jistý, že je sestřih kompletní, vrhnul se na barvení. Nakonec přišel na řadu fén, kartáč a vznikl finální styling. Šedesátiletá žena díky modernímu a svěžímu účesu omládla o dobrých deset let. Když se viděla, měla slzy na krajíčku.

Co říkáte na nový vzhled šedesátileté ženy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články