Neuvěřitelná proměna 57letého bezdomovce aneb Z gorily na George Clooneyho. Teď po něm ženy jenom šílí

Vlasový stylista si „vzal do parády“ jednoho bezdomovce, čímž mu zlepšil celý život. Někdy ke změně k lepšímu zkrátka stačí pouze upravení vzhledu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jose Antonio byl bezdomovec, jenž před proměnou žil na ulicích Mallorky ve Španělsku dlouhých 25 let. Jednoho dne si ho však všiml vlasový stylista a rozhodl se, že 57letého zanedbaného muže promění. Tato přeměna mu převrátila celý jeho stávající život, samozřejmě k lepšímu. Dokonce byl o něm natočen i film, protože toto se moc často nestává.

Stal se z něj pohledný muž

Bezdomovec Jose moc dobře ví, jaké to je nemít peníze ani na bydlení, ani na něco k jídlu. Byl to pro něj zázrak, když měl jednou týdně nějakou teplou polévku, jinak se živil různými zbytky. Postupem času se z něj stal zarostlý a protivný muž, kterého se lidé dokonce i báli. Jeden vlasový stylista z něj však strach neměl, bylo mu ho spíše líto, a proto se rozhodl, že se pokusí udělat něco s jeho vzhledem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nyní Jose vypráví o tom, jak mu tato proměna změnila život. Když k němu kadeřník přišel, nejprve mu nevěřil, ale nakonec s přeměnou souhlasil. Sedl si do křesla a stylista mohl začít pracovat. Jeho dlouhé a šedé vlasy ostříhal a nabarvil na černo. Sice mu od té doby odrostly zpět do šedé barvy, ale tato barva mu opravdu sluší. Také mu samozřejmě upravil jeho dlouhé vousy, jelikož už je měl opravdu hodně přerostlé.

Snaží se žít lepším životem

Video s touto proměnou bylo natočeno před více než rokem, ale až nyní se dostalo na internet. Zanedbaného bezdomovce stylista proměnil v opravdu pohledného muže, lidé mu dali přezdívku „George Clooney“. V jednom rozhovoru řekl, že má konečně bydlení a může si dovolit koupit nové oblečení, protože si našel práci. Dokonce podstoupil lékařské ošetření uší, očí a chodidel.

Moc dobře ale ví, že kdyby nebylo všímavého stylisty, nic z toho by se nestalo. Bez jeho pomoci by se nemohl postavit na vlastní nohy. Nyní doufá v lepší zdravotní stav, aby mohl změnit stávající práci za nějakou lépe placenou, a v nalezení milé partnerky. Není to pro něj jen změna vzhledu, protože mu to převrátilo úplně celý život. Sám sobě se nyní líbí, a to se mu podle něj prý nikdy nestalo. Podívejte se na jeho proměnu i vy.

Jak se vám proměna tohoto bezdomovce líbí?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články