Řidička dostala mikrospánek a vjela do propasti

To co se stalo tomuto řidiči, na to dost možná nikdy nezapomene. Rozhodně to nebyla běžná cesta, jelikož na své trase uviděl krvácející dívku.

i Zdroj obrázku: Pixabay
                   

Příběh, který si můžete v článku přečíst, je o obyvateli kanadského města Prince George. Angela Shymanski jela po horské stezce se svými dětmi, Lexi je pět let a Petrem, kterému byly v té době tři měsíce. Žena ale byla velmi unavená z péče o malého Petera, která ji vzala hodně sil. I ten osudný den byla unavená a za volantem ji přepadl krátký mikrospánek.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Některé situace se vryjí do paměti

Nad vozem ztratila kontrolu a vjela do propasti

Auto se po několika metrech dostalo do propasti a převalilo se až na dno strmého svahu. Uletělo celkem 12 metrů, než narazilo do stromu a vznášelo se nad propastí.

Malá Lexi během pádu zavřela oči a když je poté otevřela, viděla, že visí nad propastí. Malý Peter plakal v dětské autosedačce a jejich matka byla v bezvědomí. Sama Lexi utrpěla jen lehká zranění, modřiny a drobné řezné rány.

iZdroj obrázku: Pixabay
Nehody jsou na silnicích velmi časté

Silnice, po které jeli, byla vysoko nad nimi a bylo z ní vidět na havarované auto. Rozhodla se tedy z auta vylézt a jít pro pomoc. Zoufale poté mávala na projíždějící auto. Řidič zastavil a okamžitě zavolal záchranáře.

iLexi a její rodina

Bylo téměř nemožné se dostat do auta

Museli tedy zakročit nevšedním způsobem. Co se dělo dál?

Lékaři, kteří na místo dorazili, se v první řadě postarali o malou dívku. K havarovanému auto, ve kterém seděla matka a její kojenec, se dostávali jen těžko.

iLexi a její malý bráška

Záchranáři museli sestoupit po lanech a také matku a jejího syna na lanech museli zvednout. U Petera diagnostikovali mozkové krvácení a matka měla zraněnou páteř. Oba byli do nemocnice převezeni vrtulníkem.

iStartující vrtulník v pozadí

Jejich životy ale nejsou ohroženy a dívka se stala hrdinkou tohoto dramatu. Chlapec je již téměř zdravý a matka ještě nějaký čas musí zůstat v nemocnici. To nejhorší ale mají za sebou.

iZdroj fotografie: Pixabay
V nemocnici dopadlo vše v pořádku

Lékaři přišli na pomoc však a vděčí tomu hlavně statečné malé holčičce. Sama matka uvedla, že nemůže uvěřit, že jí její malá dcerka zachránila život. Je na ni hrdá a až do smrti si bude pamatovat, co dokázala.

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články