Prohlížela si staré fotky, jedna jí ale vyrazila dech. Díky malému detailu zjistila, že 31 let žije ve lži

Staré fotografie odhalily krutou realitu. Mladá žena zjistila, že je adoptovaná, když viděla snímek své matky těsně před jejím narozením. Pustila se do pátrání po pravdě.

matka s dcerou i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Staré fotografie jsou skvělými připomínkami minulosti, kdy při pohledu na ně rádi vzpomínáte na časy, kdy jste byli dětmi, jaká byla první dovolená, první školní den, oslavy zásadních jubileí a podobně. Někdy chcete vidět své rodiče nebo prarodiče, jak vypadali, když byli například ve vašem věku, jaká byla vaše maminka, když vás zrovna čekala. Na takový snímek se chtěla podívat i Silvina Martinez. Jenže žádný takový nenašla. Pak zjistila krutou pravdu.

Matka nebyla těhotná

Když si 31letá Silvina Martinez Pintos prohlížela staré fotografie, narazila na jednu, která jí nedala spát. Byla na ní zachycena její maminka jen pár týdnů před Silvininým narozením. Jenže bez těhotenského bříška. Silvině došlo, že tady něco nesedí. TheSun uvádí, že mladá žena okamžitě konfrontovala svou matku, zdali to celé znamená, že je adoptovaná. Byla to pravda, matka jí potvrdila, že její podezření je pravdivé.

Začala pátrat po svých biologických rodičích

Silvina se po 31 letech dozvěděla, že je adoptovaná, a to znamenalo jediné – teď musí najít své biologické rodiče. Okamžitě se pustila do pátrání. V dnešní době se tedy pokusila využít sílu sociálních sítí a zveřejnit příspěvek se svými fotografiemi z dětství i dospělosti a přidat popisek: „Ahoj, vkládám tento příspěvek i se svými fotografiemi, pro případ, že bych se podobala mé biologické matce. Muž, který je na snímcích, je můj adoptivní otec.“

„Narodila jsem se v Trelew 27. března 1985 a teprve nedávno jsem zjistila, že jsem adoptovaná. Pár dní po mém narození mě moji adoptivní rodiče vzali do La Plata, kde jsme žili 11 let, než jsme se přestěhovali do Mar del Plata, kde žiji dodnes. Ráda bych našla ženu, která mě porodila na klinice Modelo v 11:30 dopoledne, mé matce bylo v té době 16 let. Jméno lékaře bylo Ricardo Caminatti.“

https://www.facebook.com/groups/1523281921294365/permalink/1846149179007636/?mibextid=zDhOQc

Zjistit pravdu bylo těžké

Silvina také uvádí, že zjistit pravdu o vlastní minulosti bylo velice těžké. Nechce nikoho soudit ani své matce něco vyčítat, jen chce znát svůj původ, co se kdysi odehrálo, jestli její matka vůbec ví, že je naživu, nebo jí bylo tehdy řečeno, že dítě zemřelo. Silvina chce vše uzavřít a žít dál. K tomu jí pomáhají tisíce lidí, kteří její příspěvek nadále sdílejí nejen na Facebooku, ale i jiných sociálních médiích. Také připojují komentáře. „Hledejte dál, myslím, že už jste velmi blízko k nalezení své rodiny. Hodně štěstí a Bůh vám žehnej!“ stálo pod příspěvkem.

Všichni přejí mladé ženě mnoho štěstí v hledání ztracené rodiny. Snad síla internetu ukáže svou moc a Silvina nalezne svou biologickou matku. Sociální sítě jsou plné podobných příběhů, nedávno naše redakce DámskýDeník psala o chlapci, kterého jeho rodiče nechali na letišti, když mu bylo pouhých 10 dní. Svou biologickou rodinu nakonec našel.

Jak byste se v podobné situaci zachovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články