Chtěl vyvrtat díru do zdi a vtom to začalo. Nebýt záznamů z kamer, nikdo by mu to nevěřil

Při vrtání do zdi se stalo něco, co muž rozhodně nečekal. Celou překvapivou situaci zachytila kamera v pokoji.

rekonstrukce i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mnoho lidí si myslí, že vyvrtat díru do zdi je naprosto jednoduchá věc. Stačí k tomu přeci jen vrtačka a správný vrták. To ale není úplně pravda. Při tomto úkonu totiž může dojít k naprosto nečekané události, která se nakonec ukáže jako mnohem větší problém než jen vyvrtání díry. Podobnou událost zachytila kamera, díky čemuž se celý incident stal velkým varováním pro ostatní.

Při vrtání do zdi se stalo něco, co nečekal

Jeden muž, pravděpodobně nezkušený domácí kutil, dostal za úkol připevnit v dětském pokoji polici. Vzal tedy vrtačku a vhodné vrtáky do zdi, aby tak mohl vyvrtat díry na hmoždinky. Bohužel jej ale vůbec nenapadlo, že by se mohlo za stěnou ukrývat něco, co by se vrtáním poškodilo. Celé jeho počínání zachytila kamera. Video bylo poté zveřejněno na YouTube. Ne pro pobavení, ale jako varování pro ostatní, aby se před započatou prací ubezpečili, že nehrozí žádné nebezpečí.

Když totiž začne muž vrtat do zdi, něco mu v tom překáží. Myslí si, že je tam nějaký kov. To jej ale nezastaví, a tak vrtá dál. Jakmile ale vrták projede stěnou, začne všude tryskat voda. Pravděpodobně se mu tak podařilo provrtat vodovodní potrubí, které se za zdí ukrývalo. Voda silně tryská, přítomné děti v pokojí ječí a muž křičí na manželku, aby okamžitě zastavila přívod vody.

Při vrtání udělal hned několik chyb

Muž při svém počínání udělal hned několik chyb. Nejenže jej nenapadlo, že by se za zdí mohlo ukrývat potrubí, ale vrtal také v přítomnosti dětí. Ty by rozhodně neměly být v blízkosti vrtačky a podobného nářadí. Člověk totiž nikdy neví, co se může stát, a tak jim hrozilo nebezpečí. Lidé by si měli ale dávat pozor také na možnost, že se za zdí ukrývají elektrické kabely, před čímž varuje i web ChytréBydlení. V případě jejich poškození by totiž kutila čekalo mnohem více práce při jejich celkové nutné výměně.

Zveřejněné video je tedy velkým varováním pro ostatní, kteří se chystají provádět doma podobné kutilské práce. Někdy však takové vrtání a rekonstrukce mohou majitelům domů přinést velké jmění. Jako tomu bylo v případě manželského páru, který při renovování kuchyně objevil poklad nevyčíslitelné hodnoty a o jehož nálezu jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali.

Co říkáte na mužovo počínání?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články