Když jí vyšel pozitivní těhotenský test, byla štěstím bez sebe. Na kontrole poté lékař viděl anomálii, která se téměř nestává

Tato rodina se chtěla rozrůst ještě o jednoho člena. Když žena zjistila, že je těhotná, šla k lékaři na kontrolu, kde jí doktor oznámil šokující zprávu.

pacientka na ultrazvuku i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Téměř v každé rodině si partneři přejí mít děti. Pro některé rodiny je však tato touha spjatá s určitými obavami, například s dostatkem financí. Děti totiž nejsou nejlevnější, a to ani v případě, kdy se jim kupuje jen to nejnutnější. Proto pro rodiny bývají velkou finanční zátěží. V naší redakci máme kolegy, kteří jsou rodiči a své potomky moc nerozmazlují. Zvláště s ohledem na to, jak se vše zdražuje. Tato rodina to měla velmi podobně, a chtěla proto jen 2 děti.

Mít dítě není levné

Dle webu iRozhlas vyjdou v roce 2023 náklady na dítě asi na 5 000 až 6 000 Kč měsíčně. U starších dětí to může být až 9 000 Kč. Je potřeba ale brát v potaz to, že se jedná o částky za zdravé dítě, které nepotřebuje speciální péči, léky a jiné zdravotnické pomůcky. Tato částka není zrovna nejnižší a pro někoho to může být důvod k tomu, aby si rodinu nezakládal. Většina lidí si ale najde lépe placenou práci, požádají o zvýšení výplaty nebo najdou jiný způsob, jak mít více peněz, aby mohli založit rodinu. Své o tom věděla i Oksana a její manžel Sergej.

Rodiče Sergej a Oksana měli malou holčičku a řekli si, že by chtěli ještě jednoho potomka. Takto se rozhodli hlavně z toho důvodu, že mít dítě není nejlevnější. A protože by svým dětem chtěli dopřát to nejlepší, stačily by jim dvě. Mohlo by se totiž stát, že svou prvorozenou dceru zanedbají, neměli by peníze na zájmové kroužky a nedokázali by jí vysvětlit, proč nemají finance. Jednoho dne ale Oksana zjistila, že je těhotná. Pro ni i pro jejího manžela to byla radostná zpráva a rozhodli se, že kvůli miminku se s okolnostmi poperou.

Lékař měl pro rodiče šokující zprávu

Žena chodila na pravidelné lékařské prohlídky. Už od začátku ale bylo podivné, že má hodně velké břicho. V rodině Oksany ani Sergeje nebyla dvojčata, a proto si pár myslel, že ve druhém těhotenství bude mít Oksana akorát větší bříško. Na jedné z prohlídek se ale lékař při ultrazvuku zděsil a Oksana se lekla, co se stalo. Poté jí podle webu SecretLifeOfMom doktor oznámil, že díky ní se zvýší porodnost. Následně na ni otočil obrazovku a ukázal jí, že čeká paterčata. Oksana byla v šoku. Lékař dále řekl, že se jedná o zázrak.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Оксана Кобелецкая, Супермама (@odessafiver)

Radostná novinka spojená s obavami

Když Oksana řekla Sergejovi tuto radostnou, ale přitom šokující zprávu, byl ohromen. Oběma chvíli trvalo, než tento fakt zpracovali, a tak trochu měli oba obavy, jak se zvládnou postarat o tolik dětí. Když nastal den porodu, muselo být u Oksany 8 lékařů. Děti se naštěstí narodily zcela zdravé císařským řezem. O tom, jak některé maminky čekají více dětí, jsme psali na Dámském Deníku v článku, kdy žena během 10 minut porodila 6 dětí.

Na jakých položkách mohou rodiče takto početné rodiny ušetřit?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články