Přichystal krutou pomstu těm, kteří kradli jeho zásilky. Všichni by si z něj měli vzít příklad

Muž, kterému někdo stále kradl balíčky, se zlodějům pomstil neotřelým a rozhodně nevoňavým způsobem.

Žena rozbaluje balík i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Doručování zásilek bohužel mnohdy nekončí tak, jak by si příjemce představoval. Někteří kurýři při nezastižení adresáta jednoduše hodí balík za plot, což považují za vhodné doručení balíčku. V takovém případě ale může dojít hned k několika věcem, a to buď poškození zásilky, nebo přilákání zloděje, který ji drze odcizí. S tím má zkušenost i muž, jenž si ale vymyslel důmyslnou pomstu.

Zloděj mu neustále kradl balíčky

Matt žije v Portlandu v americkém státě Oregon v rodinném domě. Jako většina zdejších obyvatel má na domě nainstalovanou bezpečnostní kameru. Ale bohužel ani ta nedokázala odhalit zloděje, který si tento objekt oblíbil a často sem docházel krást doručené balíčky, které nechávali kurýři přede dveřmi. Drze tedy přeskočil plot a zásilky odcizil. Majitel takto přišel o tisíce korun.

Když mu zloděj ukradl již několikátý balíček, rozhodl se celou situaci vyřešit po svém. Vymyslel důmyslnou pomstu, kterou neváhal vyzkoušet. Na drzého pachatele nastražil past, která mu po otevření zásilky jistě nevoněla. Mattovi bylo jasné, že jakmile se u jeho dveří objeví další balíček, přiláká to zloděje. A tak naplnil krabici lejnem svého psa a nechal ji na verandě. A jak vytušil, za nedlouho se pachatel opravdu objevil.

Snad jej jeho pomsta odradila

Vše zachytila bezpečnostní kamera na domě, nahrávka byla poté zveřejněna na YouTube. Zloděj si to poté namířil ještě k sousedům, kde odcizil balíček s oblečením v hodnotě několika tisíc korun. Přestože Matt pachatelovu reakci při otevření krabice neviděl, je si jistý, že jej jeho obsah odradí od další krádeže. A pokud ne, plánuje pokračovat v podobných pastičkách.

Pokud tedy i vy máte podobný problém se zloději, rozhodně vše nahlaste policii. Nebo příště využijte možnosti změny data doručení balíčku či přesměrování na jinou adresu, jak radí i web PPL. Takto se vyhnete tomu, že by vám kurýr nechal zásilku ležet jen tak před domem.

Práce kurýrů bývá často velmi náročná. Nejen protože musí mnohdy doručovat těžké balíky, ale mohou se setkat s nespokojenými a nevrlými zákazníky. Někdy ale zažijí humorné situace, jako v případě pošťáka, o jehož zážitku jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali. Tomu holčička prozradila o své mamince to, co rozhodně neměla.

Co si myslíte o Mattově pomstě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Autor článku

Šárka Šumná

Zobrazit další články