Hanbou by se propadla: Holčička pošťákovi práskla, co její maminka zrovna dělá

Když se pošťák zeptal malé holčičky, kde je její maminka a co právě dělá, rozhodně nečekal takovou odpověď. Nyní se před ním žena stydí.

kurýr i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dětská upřímnost je úžasná. Děti jsou tak nevinné a čisté. Přestože mnoho rodičů své potomky učí pravdomluvnosti a svéráznosti, mnoho dalších je naopak nenechá svůj názor vyjádřit. Přestože mohou upřímné řeči malých dětí dostat nejen jejich rodiče do trapných a úsměvných situací, je to, že je necháme projevit, tou nejlepší volbou. O tom ví své i jedna britská maminka, na kterou její malá dcerka prozradila, co neměla.

Holčička prozradila pošťákovi, co mělo být utajeno

Jeden pošťák zažil nedávno velmi úsměvnou pracovní směnu. Den mu zpříjemnila tříletá holčička, která stála za dveřmi domu, kde právě doručoval několik dopisů a balíček. Web Tag24 popsal situaci, ve které řidič doručovací dodávky zastavil před domem, kde jej za dveřmi přivítali čtyřletý James a tříletá Emily. Děti pošťáka slušně pozdravily a zeptaly se jej na jméno.

Ten je poprosil a upozornil na to, aby si daly pozor na prstíky, protože musí vhodit do otvoru na dopisy několik obálek. Jelikož zde měl doručit ještě balíček, zeptal se dětí, kde je jejich maminka. Nikdo mu ale neodpověděl, a tak se zeptal znovu. V tu chvíli se na něj malá holčička usmála a rázným hlasem řekla, že je její máma nahoře a právě kaká. Vypadalo to, že se pošťák začervenal, ale nenechal se dívčinou odpovědí rozhodit a odpověděl: „Aha, tak jí řekni, že má v přihrádce balíček.“ Poté rychlým krokem odešel, jak uvedl web Vecernji.

Malé děti jsou upřímné a mají bujnou fantazii

Celá tato humorná situace by jistě zůstala veřejnosti utajena, ovšem vše nahrála domovní kamera. A proto se matka rozhodla, že video zveřejní na sociální síti. To rychle obletělo a velmi pobavilo téměř celý svět. Videa, na kterých figurují malé děti, jsou vždy velmi vtipná. Stejně jako video malého chlapce, jenž poprvé usedl na toaletu. Má již několik tisíc shlédnutí a komentářů. Dle ženiných slov odteď nemůže převzít od pošťáka žádný balíček, protože by se jinak hanbou propadla. Je však pyšná na to, že své děti naučila pravdomluvnosti a upřímnosti.

Když máte malé děti, denně zažíváte úsměvné situace, které vám přichystají. Jakmile začnou mluvit a více přemýšlet, dokáží vymyslet neuvěřitelně vtipné hlášky. Moje děti mě denně překvapují tím, co dokáží vypustit z úst. Miluji jejich upřímnost, nápaditost a obrovskou fantazii. Často by si ze svých ratolestí měli brát dospělí příklad a nechat se jimi inspirovat.

Jak byste reagovali na místě pošťáka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Zobrazit další články