Video: Uživatele internetu velmi rozesmálo video, na kterém je natočen malý chlapec, jenž poprvé použil WC

Po internetu se rychle šíří video malého chlapce, který odložil plenku a poprvé usedl na záchod. Jeho vtipnost rozesmála spoustu sledujících.

chlapec sedí na nočníku i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Rodiče malých dětí jsou denně svědky situací, které by bez svých potomků těžko zažili. Přírůstek do rodiny je vždy velkým štěstím a přináší velkou radost. Zážitky s dětmi mohou být někdy nervy drásající, ale ve většině případů převládají chvíle plné smíchu a úžasu. Nevinnost a upřímnost maličkých dětí je úžasná. Mají bezprostřední reakce a jejich radost je opravdu dojemná.

Výchova dětí může být někdy náročná

Výchova dětí však není jednoduchá. Spousta rodičů občas tápe a neví si rady. Mají strach, aby ze svých potomků vychovali slušné a samostatné lidi, kteří budou na budoucí život dostatečně připraveni. Úkolem otce a matky je učit děti všemu, co sami umí a znají. Někdy však nastává problém i u běžných věcí, jako například mluvení, oblékání nebo zbavení se plenek. Zrovna tento proces může být u některých dětí náročný a trvá déle, než je u ostatních obvyklé.

dítě a záchod iZdroj fotografie: Depositphotos

U odplenkování obecně platí, že není kam spěchat. Čím více rodiče na dítě tlačí a naléhají, aby začalo chodit na nočník či záchod, o to je to horší. V takovém případě se může batole zablokovat a plenky bude vyžadovat stále. Proto je lepší nechat tomu volný průběh a počkat, až k tomu dítě dospěje samo. Existuje mnoho způsobů a rad, jak nejlépe plenky navždy odložit. Zde už je to čistě na rodičích, jak se k tomu postaví.

Video rozesmálo mnoho internetových uživatelů

Přechod z používání plen na chození na toaletu či nočník je velká změna nejen pro dítě, ale také pro rodiče. Ti musí být připraveni na to, že jakmile se do tohoto pustí, čeká je pár dní nebo týdnů neustálého vytírání loužiček a uklízení hromádek. To k tomu ovšem patří. Odměnou je potom spokojenost dítěte i samotných rodičů. A co si budeme povídat, i mnoho ušetřených peněz za jednorázové pleny.

V takové situaci se zrovna ocitli rodiče malého chlapečka, kterého se snažili naučit chodit na záchod. Synova reakce je velmi pobavila, a proto se matka rozhodla natočit video, jež se nakonec stalo virálním díky své vtipnosti a rozesmálo mnoho internetových uživatelů.

Když otec se synem zrovna procházeli kolem toalety, zeptal se táta chlapce, zda se pokakal. Odpověď maličkého ho velmi rozesmála, ale ne kvůli tomu, co řekl, ale jak to řekl. Při odpovědi se chlapeček zamračil a začal mluvit hlubokým a vážným tónem. Celá situace je opravdu velmi úsměvná, ostatně se o tom můžete sami přesvědčit při zhlédnutí tohoto videa.

Jak se vám video líbilo?

Zdroj: Newly
Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články