Podle vánočního stromku můžete poznat osobnost

Jak se dá poznat osobnost člověka a to, co se mu líbí, co se mu naopak nelíbí, nebo to co má nebo nemá rád? Je to jednodušší, než si myslíme. Klidně to může být i podle toho, jaký vánoční stromek si vybere

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Představujeme vám zajímavý test, ve kterého se dozvíte, jací vlastně jste, jen podle toho, jaký strom o vánočních svátcích máte nejradši! Stačí se jen podívat na obrázek níže a vybrat si vánoční stromeček. Poté najdete číslo vedle stromu, a můžete si přečíst, co o vás váš výběr vypovídá.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Každý z nás je jiný

Vybrat si můžete se šesti motivů stromku

Strom s jedním motivem jste si vybrali, protože jste pravděpodobně konzervativní člověk. Víte přesně, co potřebujete. Komfortní zónu neradi opouštíte a nemáte rádi neobvyklé nebo nové věci. Jste důvěryhodný člověk a jste připraveni podporovat ostatní lidi kolem sebe. Řídíte se pravidly, milujete plánování věcí na několik dní dopředu a nesnášíte, když se něco pokazí. 

i

„Vlastní“ dřevo si vyberete, pokud máte rádi neobvyklé věci. Váš vánoční stromek bude mít jinou barvu než zelenou. Znamená to, že rádi vyčníváte z davu a jdete svou vlastní cestou. Jste hlasití a často porušujete pravidla. Nechybí vám odvaha, a jdete tvrdě za svým cílem. Hodně pro vás znamená osobní prostor a sebevyjadřování.

i

Strom „Jsou tu všechny moje hry“ si vybírají lidé, kteří jsou nedůslední. Měníte často svoje plány, těžko se rozhodujete. Umíte ale dělat kompromisy a každému se snažíte udělat radost. Potřebujete sami vědět, jaké jsou vaše silné a slabé stránky. 

i

Vaše vlastnosti neovlivní jen výběr stromku

Pokud si vyberete nejvíce osvětlený strom, naznačuje to bystrou a nezávislou osobu. Užíváte si individualitu a nezajímají vás názory ostatních lidí. Osobní zkušenosti berete jako hlavního poradce. 

i

Jestli váš stromek vypadá jako „vše v jednom“, jste snílek, u kterého nikdo neví, jak bude jednat nebo reagovat. Nedokončujete aktivity a mezitím začnete jiné. Dokážete se ale přizpůsobit různým podmínkám. 

i

Pokorní, klidní jsou lidé, kteří si vyberou stromek „na velikosti nezáleží“. Nelíbí se vám překvapení. Ženy si myslí, že by se muž měl ukázat bez falešného zdobení. Jste odhodlaní a víte přesně, co chcete. 

i
Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články