Když panička vezme do ruky jeden předmět, začne to. Podobnou reakci psa jen tak neuvidíte

Video s labradorem, který samou radostí předvádí nevídané pohyby, boří internet. Budete překvapeni, co tento hbitý pejsek dokáže.

pes i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Psi jsou neuvěřitelná zvířata. Nejen, že dokáží být věrní, přítulní a láskyplní, ale zároveň by pro člověka byli schopni obětovat svůj vlastní život. Pejsci jsou závazkem na celý život, proto by si měli lidé dobře rozmyslet, zda si je pořídí. Bohužel stále existují takoví, již si psa koupí, ale zjistí, že na něj nemají čas, tak ho jednoduše odloží do útulku, nebo hůře nechají někde přivázaného. Přitom tito tvorové dokáží udělat každý den krásnějším a veselejším. Stejně jako labrador ve videu.

Jeho hbité pohyby jsou tak humorné

Každý, kdo vlastní psa, jistě už nesčetněkrát zažil situaci, která jej rozveselila a rozesmála. Štěněčí období je kouzelné v tom, jak se tito malí tvorečkové neustále koulejí po zemi, strkají čumák do všech možných věcí a snaží se objevovat nepoznané. Poté, když povyrostou, zase vymýšlejí různé lumpárny, ze kterých často vznikají úsměvné situace. A najdou se i tací, již jsou něčím výjimeční. A přesně takový je i labrador jménem Ricky, který má zvláštní talent.

Video, na kterém se Ricky objevil, se stalo virálním a rozesmálo a dojalo mnoho internetových uživatelů. Temperamentní labrador na něm předvádí své nejlepší taneční kousky. Sklony k tomuto pohybu v něm vyvolává jedna obyčejná věc, o které se zmiňuje také web MadlyOdd, a to je malý míček. Když jej panička vezme do ruky a chystá se jej Rickymu dát, ten začne zvláštně poskakovat a hýbat nohama. Vypadá to, jako by tancoval.

Video, které vás dojme a pobaví

Jeho hbité pohyby jsou tak roztomilé. Čiší z něj čirá radost z toho, že si s ním jde jeho panička hrát. Při pohledu na míček je tak šťastný, až jej to nutí tancovat a poskakovat. Jeho neuvěřitelná a nekončící energie, jež je doprovázena neodolatelným šarmem, chytne za srdce nejednoho diváka. Veselé a rytmické video s tímto talentovaným labradorem je uveřejněno také na kanále YouTube, vy se na něj můžete podívat přímo zde.

Psi jsou kouzelná zvířata, jež mají dovednost přetvořit něco obyčejného na naprosto neobyčejné. Dokáží projevovat radost různými způsoby, které učarují každému člověku. A zvládnou i nemožné. Jako pes, kterému se podařilo utišit plačící dítě, o čemž jsme se již na DámskémDeníku dříve zmiňovali. Pokud tedy vlastníte pejska, buďte rádi za každý den s ním, užívejte si jeho radosti a lásky, kterou mu nezapomínejte denně opětovat. Jste totiž pro něj naprosto vším.

Jak se vám video líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články