Policejní pes baví uživatele internetu po celém světě. Pouto s jeho uniformovaným páníčkem vás dostane do kolen

Pouto mezi policistou a jeho služebním psem je úžasné. Jejich veselá videa baví internetové uživatele po celém světě.

Smutný pohled německého ovčáka i Zdroj fotografie: Piqsels
                   

Psi, jakožto nejlepší přátelé člověka, se svými pány často zažívají nejrůznější situace. Jakožto věrní společníci své majitele doprovázejí na procházkách, akcích a při různých příležitostech a již od počátku mezi těmito dvěma jedinci vzniká velmi silné pouto. Toho je důkazem i policejní dvojice, která baví internet prostřednictvím svých videí, na nichž zaznamenává každodenní situace.

Jejich svačinkové přestávky baví internet

Policejní pes Radar O’Reilly, jež dostal jméno podle oblíbené postavy z amerického seriálu M*A*S*H, se stal spolu se svým majitelem hvězdou sociálních sítí. Jeho páníček, seržant Eamon O’Reilly, natáčí videa, která poté zveřejňuje na svém tiktokovém účtu. Jsou na nich zachyceny především svačinkové okamžiky, jež baví sociální sítě, a mezi internetovými uživateli je dvojice velmi oblíbená.

@radar_snacks

Capture burger. A treat for tracking a wanted felon who ran after ditching his car. My fry math was off. Sorry.

♬ original sound – Radar

Na nahrávkách je zachycen seržant sedící v policejním vozidle, za jehož zády se náhle objeví vycvičený desetiletý pejsek Radar, který se specializuje na stopování podezřelých osob. Během těchto přestávek, jež jsou na videích k vidění, slupne hafan vše, co mu jeho páníček nabídne. Vše je pojato velmi zábavnou formou, takže není divu, že tento páreček zvedá náladu většině jejich sledujících.

Pes sežere téměř vše, co mu páníček nabídne

Tato vtipná a roztomilá videa mají milióny zhlédnutí a o seržantovi a jeho psovi Radarovi se zmiňuje také americká televize, která na svém YouTube kanále zveřejnila reportáž o této slavné dvojici. Na sdílené video se můžete podívat přímo v tomto článku. Na jedné z nahrávek zvíře žere spolu se svým páníčkem salát, na jiné zase dostane za odměnu hamburger, protože se mu právě podařilo dopadnout hledaného pachatele.

Jak se mohou internetoví uživatelé sledující tato zábavná videa dozvědět, Radar zkonzumuje jakékoliv jídlo, tedy kromě oloupaných banánů. Ty přímo nesnáší. Tato dvojice předvádí, jak silné pouto může mezi člověkem a jeho psem vzniknout. Věrnost těchto zvířat často nezná mezí, což dokazuje také pejsek, který zachránil život své majitelce trpící demencí. O jeho statečném činu jsme se na Dámském Deníku již dříve zmiňovali.

Co říkáte na tuto zábavnou dvojici?

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články