Patříte mezi lidi, kteří zvládnou vyřešit tento oční test? Jak je na tom vaše bystrost?

Mozek i zrak je potřeba neustále zkoušet a podporovat. A to především z toho důvodu, abyste rychle nestárli a dokázali jste reagovat i v nepředvídatelných situacích.

                   

Mozek je dokonalý orgán, který ovládá celé tělo. Bez mozku byste nepohli ani prstem. Než tím prstem pohnete, mozek vyšle signál do prstu a poté teprve lze s prstem pohnout. Mozek je jednoduše něco, co bychom měli opečovávat a starat se o něj. To znamená, že byste jej měli neustále trénovat. A to v jakémkoliv věku. Znáte mýty, které říkají, že starší lidé se vracejí do dětských let? Nemusí tomu tak být, rozhodně ne dlouhé roky. Proto je jistě dobrý nápad si pravidelně dopřát cvičení, aby vaše mozkové neurony fungovaly tak, jak mají. 

iDejte si časový interval a najděte rozdíl

Nejlepší trénink postřehu

Nejlépe uděláte, pokud zvolíte oční testy. Ty mají hluboké soustředění a rychlé řešení problémů. Příklad: představte si takového starého řidiče na dálnici, který svůj mozek trénoval naposledy ve třiceti letech. Dostane se do nepřehledné dopravní situace a nezvládne včas zareagovat. Aby se tomu nestalo, je nutností svůj mozek trénovat. Pokud ne, později by právě takové situace mohly mít tristní následky. Vyzkoušejte tyto testy, u kterých musíte výsledky řešit rychle a přesně, ale pokud se to nepovede, nesmetete lavinu neštěstí. Můžete jednoduše trénovat pořád dokola.    

iJe nenápadný a velmi dobře ukrytý

Najděte jiný obrázek

Dopřejte si několik očních testů, které podpoří funkce postřehu, ale také dokážou zjistit, jak je na tom vaše zraková ostrost. Vyzkoušíte tyto testy? Budou vám vyhovovat obrázky slepic, plavek, hrochů, čertíků nebo dinosaurů? Zvládnete najít rozdílný obrázek do deseti sekund? Jen málo lidí dokázalo najít rozdílný obrázek. Budete patřit mezi tyto bystré lidi i vy? Vezměte si časovač a nastavte jej u každého obrázku na deset sekund, maximálně na 15 sekund. Zvládnete to? Jdeme na to!  

i
i
i
i
i
i
i
i
Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články