Patricie Pagáčová změnila svůj vzhled. Nový účes jí dle fanoušků svědčí

Na Instagramu byl jeden z příspěvků Patricie Pagáčové zavalen komentáři poté, co herečka zveřejnila fotografii se svým novým účesem. Razantní změna všechny překvapila.

Patricie Pagáčová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

34letou herečku Patricii Pagáčovou diváci mohou znát mimo jiné také z velmi oblíbeného seriálu jménem Ulice. Právě v něm věčně rozveselená Patricie již přestala účinkovat, dráhu ale rozjela jinde. Fanoušci byli štěstím bez sebe, jelikož má pro ně herečka hned několik dalších překvapení. Jedno z nich přidala na své sociální sítě ve formě fotografie. A nikdo se na krásnou Pagáčovou nemohl vynadívat.

Její kariéra před kamerami

Někteří si mohou Patricii pamatovat již ze seriálu z devadesátých let Ranč U Zelené sedmy. O pár let později zazářila v populárním seriálu Ulice, kde po domluvě v roce 2019 také skončila. Ve stejném roce také moderovala pořad navazující na oblíbenou kuchařskou show – Jak to vidí Masterchef. Po roli v Modrém kódu a účasti v porotě SuperStar zaujala své místo v dalším z celostátně milovaných seriálů Ordinaci v růžové zahradě 2.

Lichotivý příspěvek na Instagramu

Několik fanoušků bylo jako u vytržení v den, kdy Patricie se všemi sdílela svou razantní změnu účesu. Spolu s popiskem „hello spring“ označila také svého vlasového stylistu Martina Tyla. Ten již pečoval o mnoho známých celebrit, jako jsou Monika Bagárová nebo třeba hvězda Leoš Mareš. Jeho kadeřnický salon s názvem New you si tím získal oblibu několika známých tváří. S Patricií samotnou již spolupracuje několik let a jsou blízcí přátelé.

Fanoušci byli z fotografie unešení

Do popisku zároveň přidala informaci, že slušivý kabátek v krémových barvách má z obchodu Zoot, a během několika sekund přibyly na fotce desítky pozitivních reakcí. Komentáře byly zaplaveny láskou v podobě srdíček a podporujících slov. Sama Patricie pak dávala reakce na komentáře jako: „Nejvíc radost z toho střihu! Že jí to sluší nejvíc takto krátké?“, „Sekne Vám to a v té košili jste krásně rozzářená,“ nebo „Ty jsi tak hezká!“ Na některé dokonce přímo odpovídala a bylo vidět, jak moc ji chvála potěšila.

Jak se vám její účes líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články