Když byla malá, otec ji polil kyselinou. Dnes je pro mnohé obrovskou inspirací

Když se tato dívka narodila, její otec byl naštvaný a polil ji společně s matkou kyselinou. Nyní se v dospělosti věnuje kariéře, kterou by nikdo nečekal a stala se inspirací pro ostatní.

modelka na pláži i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

V momentě, kdy se má dvěma lidem narodit dítě, tak si v mnoha případech každý z rodičů přeje určité pohlaví. Někteří lidé pohlaví příliš neřeší a jediné, co je pro ně důležité, je zdraví miminka. V některých zemích však muži neuznávají ženy jako sobě rovné a když se tomuto muži narodila dcera, byl hodně naštvaný. Jeho hněv byl tak velký, že když jeho manželka kojila jeho dceru, obě je polil kyselinou. Po mnoha letech se ale mnoho věcí změnilo a tento silný příběh se stal inspirací pro mnoho lidí.

Muž se naštval kvůli pohlaví dítěte

Je zcela jasné, že když se má narodit dítě a rodiče netuší, zda to bude holčička nebo chlapeček, tak je na porodním sále čeká velké překvapení. Pro tohoto muže však bylo pohlaví jeho dítěte velkým zklamáním. Když byla jeho žena s dvouměsíční holčičkou doma a kojila ji, přišel k nim tento muž a obě je polil kyselinou, aby se jich takto hrozným způsobem zbavil. Za tento čin byl poté muž zavřen do vězení.

Holčička byla 5 let v nemocnici

Po této otřesné události strávila holčička jménem Anmol 5 let v nemocnici. Bohužel přišla o 1 oko a měla velice znetvořenou tvář, kterou se lékařům nepodařilo zachránit. Lékaři se také snažili dívce ulevit od velkých bolestí, ale to se jim příliš nedařilo. I přes to všechno dívka přežila a v nemocnici strávila dlouhých 5 let. Po takovém období přišla ještě další rána. Pro dívku si do nemocnice nikdo z příbuzných nepřišel, a proto byla umístěna do dětského domova.

V dětském domově měla štěstí

Jakmile se Anmol dostala do dětského domova, snažili se pedagogové primárně o to, aby se zde cítila dobře a také o to, aby se jí ostatní neposmívali nebo se nestala terčem šikany. Naštěstí k ničemu podobnému nedošlo a Anmol si zde našla 4 blízké přátele. Anmol také zpětně řekla, že nikdy neměla pocit, že by s ní byla zacházeno jinak než s ostatními a že se v dětském domově cítila dobře.

Anmol měla skvělé studijní výsledky

Když Anmol začala studovat, ukázalo se, že je to velice inteligentní dívka, která nemá s učením žádné problémy. Po střední škole, kde vynikala, se rozhodla přihlásit i na vysokou školu. Zde však brzy narazila na problémy s ostatními lidmi. Ti se na ní totiž podivně koukali, neustále ji pozorovali a bylo vidět, že jim není příjemné být v okolí Anmol. Dívka měla velké problémy, když se chtěla s někým seznámit. Anmol se kvůli chování ostatních začala hodně rychle stahovat do sebe a nechtěla ve škole trávit čas. Učitelé se ale snažili, aby Anmol školu neopustila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 𝗔 𝗡 𝗠 𝗢 𝗟 🦋 (@anmol_rodriguez_official)

Anmol to nechtěla vzdát

Anmol si také našla práci ke škole, odkud ji ale brzy vyhodili, protože podle zaměstnavatele rušila svým vzhledem okolí. Na to Anmol zareagovala tak, že si založila sociální sítě a začala zde přidávat vlastní fotografie bez filtru. Její přátelé se obávali reakcí společnosti, ale ta naopak reagovala velice pozitivně a Anmol se stala inspirací pro mnoho lidí. Postupně se dokonce Anmol začali ozývat zástupci společností, kteří chtěli Anmol zaměstnat jako modelku. Časem chce dívka zkusit i hereckou kariéru, protože už nyní ví, že ani to nebude nepřekonatelná překážka.

Jaký trest byste dali otci této dívky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články