Manželé se rozhodli cestovat letadlem se svým adoptovaným dítětem: To, co poté udělala letuška, chytilo za srdce mnohé

Poprvé cestovali letadlem se svou dcerou. Když začalo miminko hlasitě plakat, vzala si jej na starost jedna z letušek. Nikdy na ni nezapomenou.

Matka s dítětem v letadle i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Cestování s dětmi může být občas velmi obtížné. Záleží na mnoha faktorech, jako je například věk dětí, jejich povaha nebo také konkrétní den a náhoda. Pokud jsou děti hlasitější, tak se rodiče často setkávají s negativní odezvou od dalších cestujících, což nemusí být vždy zrovna příjemnou zkušeností. Poté přicházejí na řadu také reakce samotných zaměstnanců cestovního průmyslu.

Letadlem se nesl dětský pláč

Caren a Dustin Moorovi chtěli již před nějakou dobou založit svou vlastní rodinu. Všechny jejich pokusy však bohužel byly neúspěšné. Postupem času se dostali do smyčky léčby neplodnosti. Společně si prošli mnoha potraty a návštěvami center zaměřených na reprodukci. Po deseti letech se rozhodli vzdát naděje na narození vlastního dítěte.

Přistoupili tedy k adopci, která byla jedinou možností, jak se stát právoplatnými rodiči. Pro svou holčičku museli letět do jednoho ze států Spojených států amerických. Během zpátečního letu však zažili opravdu krušné chvíle. V polovině totiž holčička začala hlasitě plakat. Na dětský pláč a jeho průběh vás podle slov rodičů nikdo nepřipraví. Neexistuje žádný univerzální návod, jak se v dané situaci chovat.

Roztomilé vzkazy

Znepokojení rodiče se okamžitě začali omlouvat zaměstnancům letecké společnosti za vzniklou nepříjemnost v podobě znatelného hlasového projevu miminka. Následně se zeptali, jestli někde mohou miminko v klidu přebalit. Jedna z letušek je zavedla do speciálního prostoru. Caren s Dustinem se jí svěřili s celou historií ohledně miminka. Poté odešla a dlouho se nevracela.

Letuška v letadle iZdroj fotografie: Depositphotos

Najednou zapraskalo palubní hlášení a do éteru promluvila již zmiňovaná letuška. Všem ohlásila, že se na palubě nachází speciální osmidenní pasažérka, která poprvé cestuje se svými rodiči. Dále byly všem rozdány ubrousky, na které ostatní cestující napsali milé vzkazy pro malou slečnu. Nezbývá než doufat, že si je sama za pár let přečte a bude z nich alespoň z poloviny tak nadšená, jako její rodiče.

Jaké máte zkušenosti s cestováním s malými dětmi?

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články