Letuška řekla těhotné ženě, aby uklidila po svých dětech. Manžel na sociálních sítích hledal podporu, ale opak byl pravdou

Známý sportovec si na sociálních sítích postěžoval na chování letušek, jež přiměly jeho ženu uklidit nepořádek, který udělaly její děti. Takové reakce ale nečekal.

uřvané dítě v letadle i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Práce letušky či stevarda rozhodně není jednoduchá, ač se to na první pohled může zdát. Toto zaměstnání vždy bylo bráno jako prestižní a pro některé i záviděníhodné. Vždyť to musí být úžasné, létat si po světě a vidět tak mnoho míst, o kterých se ostatním ani nesnilo. Skutečnost je však jiná. Tato práce je velmi náročná nejen fyzicky, ale především psychicky. Letušky musí být empatické, vždy příjemně naladěné a také odborně vyškolené. Jejich úkolem je starat se o cestující a udržovat pořádek na palubě letadla.

Těhotná musela uklidit všechen nepořádek

Internet nedávno oblétla fotografie s popiskem, kterou zveřejnil v Americe známý baseballový hráč Anthony Bass. S velkým rozhořčením a zhnusením sdílel příspěvek, ve kterém si stěžoval na přístup personálu jedné z nejznámějších amerických leteckých společností United Airlines. Celou nepříjemnou situaci popsal na sociálních sítích, což v mžiku vyvolalo bouřlivou reakci a fotku zaplavila vlna komentářů. Sportovec však nečekal, že se lidé budou zastávat letušek.

Jak sám Bass napsal, velmi nepříjemný zážitek potkal jeho těhotnou manželku, která cestovala letadlem s touto společností sama s dvěma malými dětmi. V průběhu letu přišla jedna z letušek za sportovcovou ženou a nařídila jí, aby uklidila popcorn, který rozsypaly její ratolesti, kterým je 5 let a 2 roky. Žena, jež byla ve 22. týdnu těhotenství, tak musela přede všemi kleknout na kolena a vzniklý nepořádek uklidit. Jak Bass poté vysvětlil, vše měla uklidit četa, jež je za to placená, a rozhodně ne jeho těhotná manželka.

Místo podpory dostal nadáno

Svým příspěvkem chtěl sportovec poukázat na absolutně neempatické a netaktní chování ze strany palubního personálu, avšak očekávané podpory se mu nedostalo. Velká část internetových uživatelů naopak upozorňovala na Bassovu aroganci a nekulturnost. Jeho příspěvek má téměř 50 milionů zhlédnutí a také přes 1 200 komentářů.

Chlapeček na sedadle v letadle iZdroj fotografie: Depositphotos

„Nebudu lhát, fakt, že letuška měla koule říct pasažérovi, aby si uklidil svůj nepořádek, mě přiměl létat s United častěji,“ napsal jeden z komentujících. „To, že jsi bohatý, neznamená, že jsou všichni tvoji sluhové,“ dodal další. Ach ne, vaše žena musela uklízet nepořádek po svých dětech. Jaká řecká tragédie,“ komentoval ironicky další člověk a druhý ještě dodal: „Jen ze zvědavosti – kdo by měl uklízet nepořádek, který nadělalo tvoje dvouleté dítě? Jako otec tří dětí za ně zodpovídáš.“

O incidentu se na sociálních sítích zmínila také sestra sportovcovy manželky, Jessie James Decker, která je v Americe populární country zpěvačkou. „Moje sestra mi právě poslala SMS z letu United. Jak víte, je v pátém měsíci těhotenství a cestuje sama s dvěma malými dětmi. Blaire omylem vysypala trochu popcornu do uličky a letuška přišla s pytlem na odpadky a s mokrým kapesníkem a řekla mé sestře, aby uklidila všechen nepořádek z podlahy. Moje ubohá sestra teď klečí na kolenou a pláče v uličce úplně ponížená a vyčerpaná z dětí, zatímco všichni ostatní se na to dívají. Výborně, United,“ napsala zpěvačka na svém profilu.

Co si o celé situaci myslíte vy?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla