Kouzelné ruce kadeřníka omladily zašlou dámu o 30 let. V takovou proměnu ani ve snu nedoufala

Brzy oslaví 70 let. Toto magické číslo ji dohnalo k rozhodnutí o změně vizáže. Svěřila se tedy do rukou vyhlášeného stylisty. Nebudete věřit, co s ní provedl.

proměna i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Beverly Wilsonová brzy oslaví své sedmdesáté narozeniny. Věčnou optimistku a energickou ženu zastavily v rozletu zdravotní potíže. Poté, co je překonala, dospěla k rozhodnutí, že je čas na to změnit i svou vizáž. Kvůli operaci ramene se dlouho nemohla věnovat péči o svůj vzhled a nakonec se rozhodla, že radikální proměna bude u vyhlášeného stylisty.

Proměna byla nutností

Známý stylista Christopher Hopkins si tentokrát vzal do parády Beverly Wilsonovou, která za ním do Minneapolis přiletěla až ze Severní Karolíny. Cesta letadlem jí trvala téměř tři hodiny, ale ona věděla, že se svěřuje do těch nejpovolanějších rukou a rozhodně jí to za to stojí. Před samotnou proměnou však řekla, že je trochu nervózní a neví, co má čekat.

Brzy oslaví sedmdesátku, stále však vypadá velmi dobře. Její vlasy i pleť by si však zasloužily péči, aby její přirozená krása mohla vyniknout. Sama Beverly prohlásila, že se uvnitř cítí na 30 let, ale pohled do zrcadla říká něco jiného. Proto doufá, že se Christopherovi podaří k tomuto věku přiblížit i po vizuální stránce.

A pro toto přání si opravdu nemohla zvolit nikoho lepšího. Christopher Hopkins je totiž specialista na proměny stárnoucích žen. Dokáže je díky novému účesu a make-upu omladit o desítky let. A ne jinak to bylo i v případě Beverly. Její delší světlé vlasy zkrátil na praktické mikádo, které upravil do větších vln. Vlasy také obarvil na tmavší hnědou. Účes teď působí velmi elegantně a bohatě.

žena se líčí iZdroj fotografie: Freepik

Její dcera ji nemohla poznat

Vhodně zvolený make-up pak zvýraznil její krásné oči a potlačil nedostatky, které se s přibývajícím věkem na pleti objevují. Beverly se po proměně cítila skvěle. Prohlásila, že si proměnu opravdu užila. Cítila však, že se nezměnila jen její vizáž, ale jako by i uvnitř znovu omládla, protože v poslední době ztrácela kvůli zdravotním obtížím svůj pověstný optimismus.

Když do dveří vstoupí její dcera a uvidí, co s ní Christopher provedl, nemůže maminku poznat. S úžasem k ní přichází a jen těžko zadržuje slzy dojetí. „Jsi tak krásná, mami,“ to jsou slova, která ji jistě pohladila na duši. Beverly dostala přesně to, co chtěla. Kromě úžasné proměny odchází i plná optimismu a energie do dalších životních okamžiků, které ji na její cestě ještě čekají. Ve videu níže se můžete podívat, jak se tato proměna povedla.

Co říkáte na tuto proměnu?

Zdroj: NoNewsner
Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články