O dítě se snažili mnoho let. Když konečně otěhotněla, lékař jí řekl překvapivou zprávu

Zamilovanému britskému páru se dlouho nedařilo počít dítě. Když se jim to konečně povedlo, čekalo je obrovské překvapení.

čtyřčata
                   

Ne nadarmo se těhotenství říká požehnaný stav. Některé ženy mají to štěstí, že otěhotní hned první nebo druhý cyklus, jiné třeba po pár měsících snažení. Ovšem bohužel některé páry čekají na své vysněné miminko několik let. Touha po dítěti je tak velká, že mnohdy početí brání, protože psychika dělá hodně. Podobně na tom byl i pár z Velké Británie, který však po zjištění těhotenství čekalo obrovské překvapení.

Konečně test ukázal dvě čárky

Matt Davis a Kathleen Martin již nedoufali, že by se mohli někdy v životě zamilovat. Oba za sebou měli nevydařená manželství, která je velmi psychicky poznamenala. Když se však poprvé uviděli, bylo jim jasné, že jim osud dal druhou šanci. Okamžitě se do sebe zamilovali a brzy po začátku jejich vztahu započali společné bydlení. Jak Matt, tak i Kathleen měli dítě z prvního manželství, avšak oba toužili ještě po společném potomkovi.

Přestože na miminku intenzivně pracovali, nedařilo se jim počít. Po dvou letech snažení tedy navštívili specialistu, kterým jim oznámil, že žena má zdravotní komplikace, kvůli kterým bude problém otěhotnět. Léta ubíhala a zamilovaný pár již ztrácel naději na miminko. Avšak v roce 2014 objevili na těhotenském testu dlouho očekávané dvě čárky. Pozitivitě nemohli zprvu uvěřit, ale po odeznění prvotního šoku, byli oba velmi šťastní a nemohli se dočkat první lékařské prohlídky.

Lékař jim oznámil šokující zprávu

Když se konečně dočkali, lékař začal provádět ultrazvuk. Dlouho nic neříkal, a tak se manželé obávali, že s je s miminkem něco v nepořádku. Doktor je však uklidnil a na monitoru jim ukázal velké překvapení. Kathleen totiž neměla v děloze jen jeden plod, ale rovnou čtyři. Nastávající rodiče byli v naprostém šoku, avšak když informaci vstřebali, byli štěstím bez sebe. Lékař jim však po důkladnějším vyšetření sdělil nemilou zprávu.

čtyřčata iZdroj fotografie: Depositphotos

Již od začátku bylo ženino těhotenství komplikované. Doktor jí totiž doporučil, aby si ponechala pouze dva plody, protože jí hrozila ztráta všech. Navíc byla na životě ohrožená i ona. Ale Kathleen se rozhodla nechat všechno tak, jak je a svěřila svůj život i život miminek do rukou osudu. A dobře udělala, protože se jí narodila čtyři překrásná zdravá miminka: Sofie, která vážila 1637g, Roman 1276g, Eston 1417g a Amelia 1559g.

Novopečení rodiče museli projít nelehkou cestou, která zahrnovala 20 plenek a 24 lahví mléka denně. Se vším se však skvěle vypořádali sami a již od prvních dnů si všimli, že jsou čtyřčata úplně jiná jak vzhledově, tak i povahově. Eston je vždy veselý a usměvavý, Sofie je velmi klidná, Roman je sice nejmenší, ale zato neukřičenější. A všichni, kdo je vidí, jsou nejvíce okouzlení Amelií. Nyní je čtyřčatům 9 let a jejich starším nevlastním sourozencům 13 a 12 let. Šťastný pár říká, že teď je jejich rodina úplná a další děti už neplánují.

Co říkáte na tak velký přírůstek do rodiny?

Zdroj: DobreSpravy
Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články