Takhle vypadá skutečná láska: Neuvěříte, co udělalo toto miminko hned po narození

Video zachycuje, jak i právě narozené miminko dokáže vycítit, kdo je jeho maminka. Takto vypadá opravdová láska a pouto mezi matkou a dítětem.

Matka s dítětem i Zdroj fotografie: iStock
                   

Zrození dítěte je opravdový zázrak. Dlouhá léta trvalo, než se medicína a znalosti o celém tomto procesu, dostaly tam, kde jsou dnes. Přestože je porod pro ženu v drtivé většině případů velmi bolestivý, pocit, kdy poprvé na vlastní oči uvidí a pochová si své právě narozené dítě, toto utrpení naprosto převálcuje.

Porod je bolestivý, ale výsledek stojí za to

Porod je vyvrcholením celého těhotenství, které je pro ženy individuální. Některé trpí nevolnostmi a bolestmi, jiné si toto období velmi užívají. Pro každou z nich je však okamžik, kdy poprvé uvidí své dítě, na něž čeká dlouhých devět měsíců, naprosto úžasný a jedinečný. Tento pocit je prostě nesrovnatelný s čímkoli jiným. Konečně se potká se stvořením, které jí dávalo rány do žeber, tlačilo na močový měchýř a nutilo ji několikrát za noc vstávat na toaletu.

Přestože porod může být pro některé ženy krásným a velmi emotivním zážitkem, pro jiné znamená jeden z nejhorších zážitků vůbec. Některé rodičky přivedou na svět dítě rychle, hladce a spontánně, část zase císařským řezem, po němž je rekonvalescence mnohem delší než u klasického porodu. U mnoha žen je třeba také nutné porod uměle vyvolávat, což může být o to víc bolestivé. Pro nastávající maminky je však nejdůležitější, že mohou držet v náručí své zdravé a krásné miminko, ať to stojí, co to stojí.

Emotivní video dojalo již mnoho lidí

Na internetu se nedávno objevilo video, které zachycuje silný a velmi emocionální moment. Je na něm maminka Brenda, která právě porodila své dítě císařským řezem a poprvé jej uvidí. Miminko jí okamžitě objímá obličej, jako kdyby instinktivně cítilo, že právě tato žena je jeho matka. Drží ji velmi pevně a je k ní zcela přivinuté. Když jej chce jedna ze sester vzít od maminky, jako by svýma ručičkama naznačovalo, že chce zůstat tam, kde je – v bezpečí u své mámy.

Toto dojemné video má již přes čtyři miliony zhlédnutí a téměř tisíc komentářů. Je neuvěřitelné, jak silné může být pouto mezi matkou a dítětem okamžitě po narození. Jak i takto maličký a bezbranný človíček dokáže vycítit, kde se cítí v bezpečí, a kdo jej miluje bezmezně a nejvíc na světě.

Jak vzpomínáte na první setkání se svým dítětem vy?

Zdroj: DobréSpravy
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články