Stěžovala si na bolest břicha, tak ji manžel odvezl do nemocnice. Když viděl snímek, okamžitě požádal o rozvod

Měla to být obyčejná prohlídka u doktora, která měla odhalit původ bolesti v břiše mladé ženy. Namísto toho odhalila něco, po čem musel manžel zažádat o rozvod.

Žena podvedla svého muže i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Podvádění partnera není nikdy a za žádných okolností v pořádku. Jde o velmi bolestivou zkušenost, po které mnoho manželství ve většině případů končí rozvodem. Jen málokdo by dokázal nevěru odpustit. Nedokázal to ani muž, který figuruje v našem příběhu. V tomto případě se jedná o zcela neobvyklou situaci, kdy se manželství rozpadlo kvůli nálezu lékaře při vyšetření manželky. Žena si stěžovala na bolesti v oblasti pánevní oblasti a manželé se rozhodli jít na pohotovost. Když lékař provedl vyšetření, zjistil něco šokujícího.

Nečekané výsledky u doktora

Návštěva u lékaře nedopadla tak, jak by si manžel představoval. Žena byla podle všeho v naprostém pořádku, až na jeden detail. Její bolesti břicha způsoboval předmět, který se nacházel uvnitř její pochvy. K překvapení manžela šlo o použitý kondom. Tento objev byl pro manželku velmi nepříjemný, avšak to, jak se cítil její manžel, bylo mnohem horší. Nejenže odhalil manželčinu nevěru, ale navíc se cítil velmi trapně kvůli situaci, během níž k odhalení došlo. Stačilo několik vteřin, aby se mu zbortil celý svět.

Bolestivá nevěra

Podvádění může mít závažné důsledky nejen pro obě strany, ale i pro další lidi, jako jsou děti, rodinní příslušníci a přátelé. Proto je velmi důležité být ve vztahu upřímný a otevřený a řešit případné problémy společně. Je třeba také poznamenat, že rentgen pochvy není obvyklým vyšetřením pro bolesti v podbřišku. V takovém případě by bylo vhodnější provést další testy, jako je ultrazvuk nebo CT, aby se zjistila příčina bolesti. V tomto případě však posloužil pouze obyčejný rentgen

muž a žena se hádají iZdroj fotografie: Pexels

Požádal o rozvod

Po této zkušenosti zažádal manžel okamžitě o rozvod. Příběh to byl natolik bizarní, že se ho společnost TLC rozhodla zdokumentovat do krátkého dokumentárního videa. Na celý příběh se můžete podívat v jejich videu níže.

Jaká by byla vaše reakce na místě manžela?

Zdroj: Humorbibeln
Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články