Neuvěřitelný trik s využitím hygienických pomůcek. Měla by znát každá žena

Dámské vložky nejsou pouze praktickou hygienickou pomůckou během několika dnů v měsíci. Dokážou posloužit i při jiných činnostech a mnohdy s jejich pomocí vytvoříte praktickou věc.

i Zdroj fotografie: flickr
                   

Dámské vložky mohou mít více než pouze jedno využití. Nevěříte? Potom vás přesvědčí několik následujících způsobů, jak jinak mohou posloužit. Některé z uvedených rad jsou skutečně praktické a chytré. S pomocí následujících rad zvládnete nepříjemné situace spojené s pocením nohou i podpaží, kdy mohou vznikat nevzhledné fleky. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Dámské vložky mohou mít více než pouze jedno využití

Proti pocení nohou v obuvi

Jestli výrazně trpíte na problémy s pocením nohou, můžete tento problém vyřešit s pomocí obyčejných dámských hygienických pomůcek. Budete potřebovat jednu vložku, kterou vložíte přímo do boty. Díky svým absorpčním vlastnostem se postará o pohlcení přebytečného potu. Jakmile budete mít nohu celou zpocenou, stačí vložku jednoduše vyměnit za novou a máte po starostech s přílišným zápachem nohou. Navíc většina hygienických pomůcek je jemně parfémovaná, což je další bonus při snaze o eliminaci nežádoucího zápachu. 

iZdroj fotografie: flickr
Vložky mají více využití

Proti úniku mléka při kojení

Velké množství matek, které poctivě kojí své děti, se často potýká s problémem v podobě úniky mléka z prsní žlázy i mimo dobu kojení. Není na tom nic divného, ale přesto může tento problém způsobovat trapné situace a okamžiky, kterým se chce každý vyhnout. Řešení přitom opět najdete v podobě vložek.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Proti úniku mléka při kojení

Buď existuje speciální vložky určené přímo do podprsenek, nebo je jednoduše nahradíte obyčejnou vložkou, kdy si kousek ustřihnete a upravíte tvar a velikost tak, aby šlo o elegantní řešení pro umístění vložky do podprsenky. Tento kousek vložky se následně postará o zachycení uvolněného mléka, které by jinak vytvořilo nežádoucí flek. 

Pro ošetření krvácející rány

Na krvácející rány, kam není možné umístit jednoduše pouze odvaz či hadřík, můžeme využít čistou a čerstvě rozbalenou dámskou hygienickou pomůcku. Je totiž velmi savá, takže si poradí i s případným větším množstvím krve. Zakrytí vložkou je navíc hygienické a díky možnosti nastříhání na menší kousky takto vyřešíte i rány na hůře dostupných místech na těle. 

iZdroj fotografie: flickr
Kde všude se mohou hodit?

Do podpaží jako prevence mokrých fleků od potu

Někteří lidé jsou obecně více náchylní na pocení a fleky v podpaží se u nich objevují i při použití deodorantu či antiperspirantu. Může se to stát vlivem fyzické aktivity, přílišného stresu nebo prostě horkého a dusného počasí. Pro eliminaci přebytečné vlhkosti opět pomůže kousek dámské vložky umístěný do podpaží. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Do podpaží jako prevence mokrých fleků od potu
Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám