Neuvěřitelný trik s využitím hygienických pomůcek. Měla by znát každá žena - DámskýDeník.cz

Neuvěřitelný trik s využitím hygienických pomůcek. Měla by znát každá žena

Dámské vložky nejsou pouze praktickou hygienickou pomůckou během několika dnů v měsíci. Dokážou posloužit i při jiných činnostech a mnohdy s jejich pomocí vytvoříte praktickou věc.

i Zdroj fotografie: flickr
                   

Dámské vložky mohou mít více než pouze jedno využití. Nevěříte? Potom vás přesvědčí několik následujících způsobů, jak jinak mohou posloužit. Některé z uvedených rad jsou skutečně praktické a chytré. S pomocí následujících rad zvládnete nepříjemné situace spojené s pocením nohou i podpaží, kdy mohou vznikat nevzhledné fleky. 
iZdroj fotografie: Pixabay.com
Dámské vložky mohou mít více než pouze jedno využití

Proti pocení nohou v obuvi

Jestli výrazně trpíte na problémy s pocením nohou, můžete tento problém vyřešit s pomocí obyčejných dámských hygienických pomůcek. Budete potřebovat jednu vložku, kterou vložíte přímo do boty. Díky svým absorpčním vlastnostem se postará o pohlcení přebytečného potu. Jakmile budete mít nohu celou zpocenou, stačí vložku jednoduše vyměnit za novou a máte po starostech s přílišným zápachem nohou. Navíc většina hygienických pomůcek je jemně parfémovaná, což je další bonus při snaze o eliminaci nežádoucího zápachu. 

iZdroj fotografie: flickr

Vložky mají více využití

Proti úniku mléka při kojení

Velké množství matek, které poctivě kojí své děti, se často potýká s problémem v podobě úniky mléka z prsní žlázy i mimo dobu kojení. Není na tom nic divného, ale přesto může tento problém způsobovat trapné situace a okamžiky, kterým se chce každý vyhnout. Řešení přitom opět najdete v podobě vložek.


iZdroj fotografie: Pixabay.com
Proti úniku mléka při kojení

Buď existuje speciální vložky určené přímo do podprsenek, nebo je jednoduše nahradíte obyčejnou vložkou, kdy si kousek ustřihnete a upravíte tvar a velikost tak, aby šlo o elegantní řešení pro umístění vložky do podprsenky. Tento kousek vložky se následně postará o zachycení uvolněného mléka, které by jinak vytvořilo nežádoucí flek. 

Pro ošetření krvácející rány

Na krvácející rány, kam není možné umístit jednoduše pouze odvaz či hadřík, můžeme využít čistou a čerstvě rozbalenou dámskou hygienickou pomůcku. Je totiž velmi savá, takže si poradí i s případným větším množstvím krve. Zakrytí vložkou je navíc hygienické a díky možnosti nastříhání na menší kousky takto vyřešíte i rány na hůře dostupných místech na těle. 

iZdroj fotografie: flickr

Kde všude se mohou hodit?

Do podpaží jako prevence mokrých fleků od potu

Někteří lidé jsou obecně více náchylní na pocení a fleky v podpaží se u nich objevují i při použití deodorantu či antiperspirantu. Může se to stát vlivem fyzické aktivity, přílišného stresu nebo prostě horkého a dusného počasí. Pro eliminaci přebytečné vlhkosti opět pomůže kousek dámské vložky umístěný do podpaží. 


iZdroj fotografie: Pixabay.com
Do podpaží jako prevence mokrých fleků od potu
Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin